У столиці Грузії відкрили українську бібліотеку

У столиці Грузії відкрили українську бібліотеку

У столиці Грузії відкрили українську бібліотеку
Facebook

У Національній парламентській бібліотеці в Тбілісі відкрили українську бібліотеку 28 січня 2022 року. Також у приміщенні бібліотеки відбулося відкриття етно-фотовиставки "Діти України: традиції та сучасність".

Про це повідомляється на Facebook-сторінці посольства України в Грузії.

"28 січня 2022 року у Тбілісі сталася цікава подія — у Національній парламентській бібліотеці було відкрито українську бібліотеку", — йдеться у повідомленні.

Також у приміщенні парламентської бібліотеки відбулося відкриття виставки фотографій дітей воїнів антитерористичної операції (АТО).

"Це світлини 20 дітей воїнів АТО, одягнених в автентичне українське вбрання, що несе в собі старовинну етнічну символіку і слугує оберегом українцiв", — зазначили в посольстві.

Книжки можна отримати, завітавши до бібліотеки з паспортом у робочі години (10:00-18:00). Після отримання читацького квитка можна користуватися фондами бібліотеки.

В посольстві також побіцяли поповнювати полиці бібліотеки новинками українських видань.

Що відомо

  • У лютому 2018 року голова Української молодіжної організації в Грузії "Світанок" Т. Кахіані та директор Національної парламентської бібліотеки Тбілісі Г. Кекелідзе підписали меморандум про відкриття українського куточка в цій бібліотеці та подальшу співпрацю.
  • З 2018 року посольство України в Грузії поповнювало книжкові фонди Національної парламентської бібліотеки в Тбілісі.

Читайте також:

В Італії у Мілані відкрилася українська бібліотека

В Україні закупили більше 300 тисяч книг для бібліотек на суму 48 млн грн у 2021 році

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад