Олімпіада-2022: прогноз медального заліку від The Associated Press

Олімпіада-2022: прогноз медального заліку від The Associated Press

Олімпіада-2022: прогноз медального заліку від The Associated Press
AP

Україні в агентстві не прогнозують жодної нагороди.

Інформаційне агентство The Associated Press за три дні до офіційного початку Зимової Олімпіади-2022 опубліковало свій медальний прогноз на результати усіх змагань в Китаї.

Такі прогнози The Associated Press робить перед кожними Олімпійськими іграми, зокрема перед Токіо-2020 агентство прогнозувало Україні 14 нагородЗрештою, Україна здобула 19 медалей, з них лише одна золота., з яких три - золоті.

Прогноз агентства перед Олімпіадою-2022 для України - 0 медалей. У жодному виді спорту The Associated Press не передбачає нагород для України.

Загалом агентство прогнозує у медальному заліку перемогу Норвегії, яка має здобути 41 медаль. На другому місці за кількістю нагород має бути США - 39 медалей, тоді ОКР - 27 нагород, а далі Німеччина (26) та Канада (22).

Такий прогноз агентства збігається з "віртуальним медальним заліком" від компанії Gracenote, яка теж не прогнозує Україні жодної нагороди на Іграх-2022 у Пекіні.

Суспільне Спорт в передолімпійському епізоді подкасту "Коментаторська" розбирало невтішні прогнози для України та ставило свої передбачення перед стартом Олімпіади-2022. Думки журналістів розділилися щодо того, чи виграє Україна медалі - і якщо так, то в яких видах спорту і скільки. Слухайте епізод подкасту:

Олімпіада-2022 в Пекіні: що відомо

  • Олімпіада-2022 триватиме з 4 по 20 лютого в Китаї, усього буде розіграно 109 комплектів медалей в 15 видах спорту.
  • Україна має бути представлена в Пекіні у складі 45 спортсменів в 12-ти видах спорту - рекордна кількість видів спорту.
  • Ексклюзивний транслятором Олімпіади в Україні є Суспільне - сайт Суспільне Спорт та телеканал UA: Перший.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо