Іспанія - останній півфіналіст чемпіонату Європи-2022 з футзалу: результат гри

Uefa.com

Іспанія вданадцяте вийшла до півфіналу.

Збірна Іспанія - останній півфіналіст чемпіонату Європи-2022 з футзалу. Іспанці у матчі 1/4 фіналу перемогли збірну Словаччини та вийшли у півфінал.

До чвертьфіналу Іспанія вийшла як переможець групи D - 7 очок в трьох матчах, а Словаччина з другого місця в групі С - 4 очки (в останньому турі перемогли Хорватію). Для словаків - це дебютний чемпіонат Європи в історії, а от іспанці на всіх 11 попередніх турнірах неодмінно виходили в півфінал.

Заявку на півфінал на Євро-2022 Іспанія зробила ще у першому таймі - 3:0. На старті другого тайму Словаччина залишилася у меншості через вилучення свого гравця (2 хвилини у меншості), але іспанці доволі швидко реалізували кількісну перевагу - 4:0.

До кінця матчу в Словаччини особливих шансів змінити розвиток подій не було. Іспанія довела гру до переможного кінця, закінчивши з результатом 5:1.

У півфіналі Іспанія зіграє проти Португалії, а другий півфінал - Україна проти Росії. Обидва матчі відбудуться в п'ятницю, 4 лютого.

• Євро-2022 з футзалу. 1/4 фіналу

Іспанія - Словаччина 5:1

Пряма трансляція чемпіонату Європи з футзалу - наживо на Суспільне Спорт.

• Іспанія вийшла в півфінал чемпіонату Європи вданадцяте в історії (усього було 12 чемпіонатів Європи).
  • Іспанія - фіналіст попереднього Євро, у фіналі іспанці програли португальцям.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо