Чемпіон Пхьончхана-2018 відмовився їсти м'ясо у Пекіні перед Олімпіадою-2022: як він це пояснює

Чемпіон Пхьончхана-2018 відмовився їсти м'ясо у Пекіні перед Олімпіадою-2022: як він це пояснює

Чемпіон Пхьончхана-2018 відмовився їсти м'ясо у Пекіні перед Олімпіадою-2022: як він це пояснює AP

Спортсмен кардинально змінив своє харчування.

31-річний Франческо Фрідріх - один із учасників Олімпіади-2022 у складі збірної Німеччини. А також чинний олімпійський чемпіон: у 2018 році Фрідріх здобув "золото" у бобслей-двійці і у бобслей-четвірці.

Фрідріх потрапив у склад олімпійської збірної Німеччини і для участі на Ігри у Пекіні. Він вже прибув у Пекін, хоча ще не поселився в олімпійське селище і проживає у готелі.

Перед виступами на Олімпіаді-2022 олімпійський чемпіон вже вніс суттєві коррективи. Зокрема, у список продуктів харчування, які вживатиме - у Пекіні Фрідріх відмовляється від вживання м'яса.

Чому Фрідріх змінив харчування перед Олімпіадою-2022?

Лікар олімпійської збірної Німеччини Крістіан Шнайдер пояснив рішення спортсмена тим, що він має страх щодо можливої наявності допінгу у м'ясі, яке не було сертифіковано.

Отримати порцію сертифікованого м'яса, яке не містить допінгу, Фрідріх може лише в олімпійському селищі. Але зараз він проживає у готелі, у той час, як в олімпійському селищі м'ясо подають не частіше одного разу в день.

"Це запобіжний захід, особливо коли попереду такі важливі змагання. Гормони росту використовуються під час виробництва м'ясних продуктів у багатьох країнах, зокрема у Китаї. Ці гормони росту можуть стати приводом для потенційних допінг-справ, і ми про це знаємо".

Що відомо

  • Позиція олімпійського чемпіона також є і рекомендацією антидопінгового агентства Німеччини. Організація попередила спортсменів з приводу потенційної небезпеки, пов'язаної з несертифікованими харчовими продуктами у Китаї.
  • У 2010 році представник Німеччини у настільному тенісі Дмитро Овчаров здав два позитивних допінг-тести після турніру в Китаї, які виявили у нього гормон росту кленбутерол. Сам спортсмен стверджував, що заборонену речовину у нього виявили після вживання м'яса у країні.

Останні новини перед стартом Олімпіади-2022

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо