Українець Швед віддав ефектну гольову передачу у матчі чемпіонату Бельгії: відео

Getty Images

Четверта результативна дія для українця в сезоні.

Український форвард бельгійського клубу "Мехелен" Мар'ян Швед віддав першу гольову передачу у 2022 році. Відбулося це у матчі чемпіонату Бельгії проти "Стандарда".

"Мехелен" грав на виїзді проти "Стандарда" та здобув вольову перемогу з рахунком 2:1. Програвши перший тайм, команда Шведа забила два м'ячі після перерви, причому вирішальний гол було забито на останній хвилині.

Швед взяв участь у першому голі "Мехелена". На його рахунку - ефектна гольова передача на шведського нападника Абдаллу Мрабті.

Українцеві вдалося зробити асист після зміщення з правого флангу у центр. Обійшовши одного із захисників, Швед віддав "приховану" передачу на Мрабті, після якої той пробив у дальній кут.

Відео асисту Шведа - з 1:10 хвилини.

Матч проти "Стандарда" Швед дограв до кінця. Однак більше результативних дій з боку українця не було.

Що означає асист Шведа?

• Другий результативний пас для 24-річного форварда у сезоні. Перед цим Швед відзначився дебютним асистом у матчі проти "Зюльте-Варегем" наприкінці 2021 року.
  • Четверта результативна дія для Шведа загалом. Крім двох асистів, на рахунку українця два голи - по одному у чемпіонаті та Кубку Бельгії.
  • Матч проти "Стандарда" став для Шведа 17-м у сезоні в чемпіонаті Бельгії. І восьмим, коли він вийшов зі старту (лише тричі українець догравав поєдинок до кінця).

• Швед проводить другий сезон у складі "Мехелена". Влітку 2021-го бельгійський клуб викупив його у "Селтіка".
  • Загалом за "Мехелен" Швед провів 44 матчі у всіх турнірах, забивши сім м'ячів.
  • Матч проти "Стандарда" став для Шведа другим після повернення на поле через струс мозку. Його українець зазнав у поєдинку Кубка Бельгії проти "Ейпена".
  • Завдяки перемозі над "Стандардом" команда Шведа піднялася на сьоме місце, маючи 36 очок після 23 матчів.

• Неділя, 6 лютого. Матч "Мехелена" проти "Беерсхота" у чемпіонаті Бельгії.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо