Другу частину "Джокера" почнуть знімати у 2023 році – ЗМІ

Другу частину "Джокера" почнуть знімати у 2023 році – ЗМІ

Другу частину "Джокера" почнуть знімати у 2023 році – ЗМІ

Зйомки другої частини "Джокера" з Хоакіном Феніксом в головній ролі розпочнуться у 2023 році – повідомляє видання Heroic Hollywood із посиланням на джерело у Warner Bros. За даними джерела, кінокомпанія отримала перший варіант сценарію. Офіційна назва фільму та деталі сюжету поки що невідомі.

"Джокер" спочатку був задуманий як самостійний твір без продовжень, проте після успіху фільму режисер Тодд Філліпс заявив, що зацікавлений у створенні другої частини. У жовтні 2019 року актор Хоакін Фенікс дав інтерв'ю, в якому розповів про можливе повернення до ролі Артура: "Я не можу перестати думати про це. Якщо є ще щось, що ми можемо зробити з Джокером, – це може бути цікаво".

20 листопада 2019 року видання The Hollywood Reporter повідомило, що сіквел перебуває у розробці, проте того ж дня у Deadline Hollywood спростували цю новину. Філліпс відповів на всі ці повідомлення, сказавши, що обговорював це зі студією Warner Bros., проте продовження не планується.

Другу частину "Джокера" почнуть знімати у 2023 році – ЗМІ
Фільм "Джокер". Facebook

Наприкінці 2020 року стало відомо, що плани створення сіквела "Джокера" таки існують. Події фільму розгорнуться, зокрема, у лікарні Аркхем.

У травні 2021 The Hollywood Reporter підтвердив, що друга частина знаходиться на стадії задуму; режисером та сценаристом знову виступить Тодд Філліпс.

У січні 2022 року з'явилась інформація, що виробництво розпочнеться у 2023 році, і що готовий перший варіант сценарію. Роль Джокера знову отримав Хоакін Фенікс, головну жіночу роль має зіграти Леді Гага (при цьому ЗМІ повідомляють, що Фенікс пропонував взяти на цю роль Руні Мару).

Нагадаємо, психологічний трилер режисера Тодда Філліпса "Джокер" вийшов у 2019 році. У центрі сюжету – персонаж коміксів DC, відомий антагоніст Бетмена. Гоакін Фенікс зобразив становлення Джокера – від психічно хворого коміка, змушеного підробляти клоуном, до вбивці та символу заворушень в місті Готем.

Фільм заробив у світовому прокаті понад 1 мільярд доларів і отримав дві премії "Оскар" за найкращу чоловічу роль і найкращу оригінальну музику.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад