Школи Херсона перейшли на дистанційне навчання

Школи Херсона перейшли на дистанційне навчання

Школи Херсона перейшли на дистанційне навчання Суспільне Херсон

Із запровадженням карантину школи Херсона перейшли на дистанційне навчання. Он-лайн уроки, гугл класи, консультації у телефонному та відео-режимах.

У шостій гімназії дистанційне навчання впроваджують не вперше, - говорить директорка Херсонської гімназії № 6 Світлана Корж:

"В нашій гімназії це вже не перший досвід запровадження дистанційного навчання, бо в нас існує система "електронний щоденник" 5 років. І запроваджуємо постійно, коли в нас карантин, ми застосовуємо дистанційне навчання".

Як нині виглядає урок англійської в одинадцятому класі розповідає вчителька англійської мови Олена Солодовникова:

"Ми створили групу в скайпі проводимо такі уроки в плані обговорення тем. Це 11-й клас, їх треба готувати до ЗНО, і дуже важливо їх не кинути. Їм потрібні консультації весь час".

Школярі он-лайн навчанням задоволені.

Олексій Корж, учень Херсонської гімназії №6:

"Дуже корисно такі практики та зустрічі , бо потрібно готуватись до зно і зустрічі з вчителями дуже потрібні , але через карантин це неможливо . ці конференції це дуже корисно".

Анастасія Козіна, учениця Херсонської гімназії №6:

"Ми можемо таким чином відчути підтримку один одного , а також коли ми на карантині самотньо готуватись самим , а так за допомогою друзів ми робимо цей процес веселішим".

Окрім он-лайн уроків у гімназії впровадили перший пробний клас на онлайн платформі Гугл

Олеся Сорокіна, вчителька англійської мови:

"Створили тестові завдання, відео, можемо побачити таблички. Ось, наприклад, у нас тест, який вони можуть пройти і оцінити себе. Таке саме стоїть у мене на телефоні. Можу побачити, хто як відповів, які помилки. Тобто мені зручно. Якщо немає доступу на посилання, то я можу на телефон зайти, побачити хто зробив, коли, виставляю оцінку, корегую, відправляю їм".

Дистанційно допомагає дітям розібратись зі своєю дисципліною і вчителька математики Олена Нестеренко:

"На прикладі 6-го класу починаємо працювати з гул диском, викладуємо різні програми, алгоритми, пояснення нових тем. Посилання на сторінки підручника, показуємо приклади розв'язування складних завдань. Якщо у дітей важкість у поясненні, показуємо відео уроки з певних тем предмету".

На дистанційне навчання від початку карантину перейшли і в 16-й школі Херсона.

Крістіна Головченко, директорка Херсонської школи № 16 з вивченням мов національних меншин:

"Ми обрали дуже комфортну освітню програму "мій клас". Всі вчителі зареєстровані на ній, під'єднали дітей і батьків і ми з упевненістю можемо сказати. Шо маємо зворотній зв'язок діти виконують домашнє завдання всі батьки отримують посилання на корисні ютуб канали, освітні платформи, сайти".

Вчителька української мови Юлія Демчинська до он-лайн платформи приєдналась першою.

Юлія Демчинська, вчителька української мови:

"Я обираю це завдання, натискаю кнопку продовжити, незабаром це завдання зможуть побачити всі мої учні і виконувати його. Портал мій клас, коли я натискаю перевірочні роботи можу бачити як можуть впоратись із завданням мої учні. Діти з великим задовленням зареєструвались виконують завдання. Для них це цікаво, незвично і дуже зручно, можна сидіти вдома та за чашкою кави виконувати завдання з укр. мови".

Педагоги, кажуть, роблять усе можливе, щоб карантин не вплинув на процес навчання і діти засвоїли програму.

Ксенія Сіліна, Влад Купреев.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди