Одна українка - у топ-25 гонки переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону: результат

Одна українка - у топ-25 гонки переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону: результат

Одна українка - у топ-25 гонки переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону: результат
Getty Images

Результати гонки.

Другим стартом передостаннього змагального дня на чемпіонаті Європи з біатлону стала жіноча гонка переслідування. Туди відібралися 60 біатлоністок за підсумками спринту.

У переслідування відібралися чотири українські біатлоністки: Юлія Журавок, Ольга Абрамова, Анастасія Меркушина та Віта Семеренко. Проте Меркушина та Семеренко на старт не вийшли - тренер збірної України Олександр Біланенко повідомив, що їм дали час на відпочинок перед змішаними естафетами, де обидві біатлоністки є кандидатками на потрапляння у склад.

Найбільші шанси поборотися за подіум мала Юлія Журавок. Вона розпочинала гонку сьомою, з відставанням у 40 секунд від лідерки.

Однак на старт Журавок у гонці переслідування вплинули погодні умови у німецькому Арбері. Змагання проходили за умов поривів вітру, через що більшість біатлоністок хибили на вогневих рубежах.

Уже на першій стрільбі Журавок пішла на два кола штрафу, опустившись на 20-е місце. Ольга Абрамова майже втрималася на своїх позиціях, хоча також не закрила дві мішені.

На другому вогневому рубежі Журавок та Абрамова також синхронно заробили по два кола штрафу. І втратили свої позиції: Юлія опустилася на 25-у позицію, Ольга - за межі топ-30.

Складні погодні умови продовжилися на третій стрільбі: Журавок пішла на два кола штрафу. Абрамова була близькою, щоб закрити усі мішені, але попри чималі паузи (51 секунду стріляла українка), але останній постріл не виявився влучним. Попри це, і Журавок, і Абрамова повернулися у топ-25, хоча відставання збільшилося до 2:47 та 3 хвилин відповідно.

Абрамова не закрила одну мішень і на останньому вогневому рубежі, але через хиби суперниць піднялася на 14-у позицію. Журавок ж остаточно втратила шанси на високі позиції через три кола штрафу, вибувши за межі топ-30.

Проте у топ-15 Абрамова не втрималася. На фініші українка показала 21-й результат. А ось Юлія Журавок на фініші показала 37-й результат.

Переможницею гонки стала представниця Молдови Аліна Стремоус, яка здобула друге в історії країни "золото" на рівні Євро. На фініші вона випередила німкеню Яніну Геттіх. У топ-3 також норвежка Дженні Енодд.

Чемпіонат Європи. Індивідуальна гонка. Жінки

  1. Аліна Стремоус (Молдова, 0+1+2+1) 30:39.2
  2. Яніна Геттіх (Німеччина, 0+1+1+3) +17.7
  3. Дженні Енодд (Норвегія, 0+0+2+2) +26.8
  4. Аїта Гаспарін (Швейцарія, 0+1+1+1) +48.3
  5. Ларіса Кукліна (Росія, 0+2+3+0)
  6. Юні Арнеклейв (Норвегія, 2+0+1+2)

...

  • Ольга Абрамова (Україна, 2+2+1+1)
  • Юлія Журавок (Україна, 2+2+2+3)
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо