Дезінфекція маршруток у Запоріжжі

Дезінфекція маршруток у Запоріжжі

Дезінфекція маршруток у Запоріжжі

Згідно наказу міського голови Запоріжжя від 16 березня, всі підприємства-перевізники мають двічі на день проводити додаткову профілактичну обробку автобусів та маршруток спеціальними антисептичними засобами. Як це відбувається, на прикладі однієї з компаній бачили наші кореспонденти.

Повна дезінфекція салонів маршруток на підприємстві «Тревел Авто» відбувається двічі на добу - перед початком робочого дня і по його завершенню - каже заступник директора підприємства Геннадій Сорокін. Також обробку спеціальними препаратами керма і поручнів на сидіннях водії мають проводити після кожного рейсу протягом доби - на кінцевих зупинках.

Геннадій Сорокін, заступник директора «Тревел Авто»

Геннадій Сорокін, заступник директора «Тревел Авто»

«З водіями неодноразово проводились вже бесіди, зустрічі на цю тему, кожен з нас розуміє, що все що робиться зараз - необхідно, аби вберегти себе, наші сім’ї, наших городян, громадян, жителів міста і країни в цілому, тому машини обробляються щоденно силами нашими, зараз запросили службу, яка обробляє більш ретельно машину», - розповів заступник директора «Тревел Авто» Геннадій Сорокін.

Олександр Власюк, начальник управління транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради

Олександр Власюк, начальник управління транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради

Також, задля убезпечення своїх працівників та пасажирів, дане підприємство, за словами заступника директора, закупило вугільні маски і антисептики для промивки рук, та інфрачервоні вимірювачі температури тіла, аби обстежувати стан здоров’я водіїв перед початком і після закінчення робочого дня. Дезактивацію салонів спецзасобами всі підприємства-перевізники мають виконувати в рамках своїх ліцензійних умов, тобто необхідні препарати повинні придбати за власні кошти - каже начальник управління транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк:

«Працюємо з засобами дезінфекції, які вбивають взагалі любий вірус, який може бути протягом доби в салоні, тому що пасажири постійно перебувають в русі, одні виходять, другі заходять, тому ці заходи зроблені по всім підприємствам. Насправді, ми з 28 лютого проводимо такі дезінфекції, працюємо з препаратами з хлорсодіржащими, як Санітаб, та іншими препаратами, які вбивають будь-яку інфекцію взагалі, сертифіковані Міністерством охорони здоров’я».

Згідно із розпорядженням міського голови Запоріжжя, починаючи з 17 березня великогабаритні міські автобуси мають перевозити не більше 20 пасажирів. Маршрутки - не більше 10.

«Економічно це звичайно дуже витратно для підприємства, тому що при виконанні рейсу буде не дотримана доходна частина відповідно. Але зараз уже ми випрацювали з тої середи, по місту ми кожен день відстежуємо пасажиропотік, він значно зменшився, майже на 30% після того як закрили заклади навчальні, відповідно менше стало пільгової категорії пересуватися містом, ми будемо коригувати і кількість в міжпіковий час, може трохи менше буде рейсів, ну будемо дивитися по пасажиропотоку», - додав начальник управління транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк

За словами Олександра Власюка, станом на 17 березня представники управління провели огляд щодо дотримання протиепідемічних заходів 21 підприємство, що здійснюють пасажирські перевезення у місті.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди