"Прометей" пройшов у чвертьфінал жіночого Єврокубка з баскетболу

БК "Прометей"

Українки розгромили суперниць у домашньому матчі.

Баскетбольний клуб "Прометей" став чвертьфіналістом жіночого Єврокубка з баскетболу.

Українська команда боролась за путівку до цієї стадії з бельгійським "Касторс Брейном" у серії з двох матчів. У першій грі команда зі Слобожанського обіграла суперниць на виїзді на останній секунді протистояння - українки реалізували штрафний кидок і виграли з мінімальною перевагою (93:92).

Матч-відповідь мав відбутись ще 20 січня, але через спалах коронавірусу в складі бельгійської команди його перенесли на 27 січня.

У другій же зустрічі події розгортались за іншим сценарієм. Уже зі стартових хвилин "Прометей" заволодів ініціативою і за підсумком протистояння віддав суперницям тільки одну чверть. Ближче до екватора гри перевага господарок майданчика складала 22 очки і під його завершення сягнула 23-х пунктів. Таким чином українська команда гарантувала собі місце в наступному раунді єврокубка.

Єврокубок (жінки). 1/8 фіналу. Другий матч

"Прометей" (Україна) - "Касторс Брейн" (Бельгія) - 79:56 (27:11, 21:15, 23:19, 8:11)

Рахунок у серії - 2:0 на користь "Прометея"

• Суперник "Прометея" визначиться в серії між французьким "Фламом" та турецьким "Мерсіном". Їхні матчі пройдуть 16 і 17 лютого.
  • Наступна стадія турніру розпочнеться вже 26 січня матчем між грецьким "Олімпіакосом" і французьким "Буржем". Однак точні дати ігор за участю "Прометея" ще невідомі.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо