Результати другого туру Євро-2022 з футзалу: турнірні таблиці та хто уже вийшов у плей-оф UEFA.com

Дві команди тільки гарантували собі вихід у чвертьфінал.

Восьмиденний період без вихідних на чемпіонаті Європи-2022 з футзалу завершено. Упродовж цих восьми ігрових днів усі збірні зіграли по два матчі з трьох на стадії групового етапу - дві уже гарантували собі вихід у наступну стадію, лише одна точно вилетіла. Ще 13 команд - продовжують боротьбу за кваліфікацію в чвертьфінал.

Пряма трансляція усіх матчів Євро-2022 з футзалу - на Суспільне Спорт.

Результати другого туру Євро-2022 з футзалу

Група А
  • Україна - Сербія 6:1
  • Португалія - Нідерланди 4:1

Українцям потрібна була лише перемога над Сербією, інший результат означав майже гарантований вихід. І збірна України, що виступала в ослабленому складі через кілька позитивних тестів на коронавірус, змогла здобути такий необхідний результат - 6:1.

Один з голів від України став окрасою усього ігрового туру:

У паралельному матчі Португалія очікувано обіграла Нідерланди - чинні чемпіони Європи та світу зробили ще один крок до виходу в плей-оф. Водночас, у цій групі ще всі команди продовжують боротьбу за чвертьфінал. Так, навіть Сербія: потрібна розгромна перемога над Нідерландами та поразка України від Португалії.

• Турнірна таблиця
  1. Португалія - 6 очок (2 матчі), 8:3 (різниця м'ячів)
  2. Нідерланди - 3 (2), 4:6
  3. Україна - 3 (2), 8:4
  4. Сербія - 0 (2), 3:10
Група В
  • Словенія - Італія 2:2
  • Казахстан - Фінляндія 6:2

Чотири матчі у групі - і лише одна перемога від Казахстану, інші поєдинки закінчилися внічию. Казахи очолили групу, але ще навіть не гарантували собі вихід у плей-оф: потрібно не програти в останньому турі італійцям.

Водночас, матч Словенії проти Фінляндії може за певних сценаріїв стати безпосереднім матчем за вихід у чвертьфінал: ці дві команди теж зберігають шанси.

• Польща - Словаччина 2:2

За результатами двох турів цієї групи визначився перший учасник плей-оф - збірна Росії, яка до того ж виграла свою групу достроково. Росіяни у другому турі в матчі, що мав стати центральним, впевнено обіграли Хорватію - 4:0. І таким чином гарантували собі перемогу в квартеті.

В останньому турі навіть нічия у матчі проти Словаччини гарантуватиме Хорватії друге місце і вихід у плей-оф. Але якщо словаки обіграють хорватів, то мають також стежити за грою поляків проти росіян.

• Іспанія - Азербайджан 2:2

Другий учасник плей-оф визначився за підсумками ігрового дня в останній групі. Достроково путівку в 1/4 фіналу здобула не Іспанія, а дебютант турніру - Грузія.

Грузини в другому матчі поспіль на турнірі відігралися та змогли здобути мінімальну перемогу. А разом з тим - набрали максимальні 6 очок (лише вони, росіяни та португальці) і стали недосяжними для двох команд.

Іспанія у паралельному матчі несподівано втратила очки з Азербайджаном, через що не змогла деюре гарантувати собі вихід у плей-оф уже після другого туру. Водночас, доля першого місця залишається в руках іспанців: потрібно лише обіграти грузинів.

Також у цій групі єдина збірна, що уже втратила будь-які шанси на вихід у плей-оф - Боснія та Герцеговина.

1. Грузія - 6 очок, 5:3
  2. Іспанія - 4 очки, 7:3
  3. Азербайджан - 1 очко, 4:5
  4. Боснія та Герцеговина - 0 очок, 2:7

• Матчі останнього ігрового туру відбудуться в п'ятницю-суботу, 28-29 січня. Ігри відбуватимуться паралельно в матчах однієї групи.
  • Матч Україна - Португалія відбудеться в п'ятницю, 28 січня, о 21:30 за київським часом. Пряма трансляція - на Суспільне Спорт.
  • Хто вийшов у плей-оф: Росія та Грузія, хто вилетів достроково: Боснія та Герцеговина.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо