Лувр домовився про співпрацю з Sotheby’s щодо пошуку вкрадених творів мистецтва у своїй колекції

Лувр домовився про співпрацю з Sotheby’s щодо пошуку вкрадених творів мистецтва у своїй колекції

Лувр домовився про співпрацю з Sotheby’s щодо пошуку вкрадених творів мистецтва у своїй колекції Facebook

Паризький музей "Лувр" уклав угоду з Sotheby’s, згідно з якою аукціонний дім досліджуватиме походження музейних об‘єктів, придбаних між 1933 і 1945 роками.

Експерти досліджуватимуть колекцію музею протягом 3 років, повідомляє Artnet News.

Науковці відділу реституції Sotheby’s будуть проводити дослідження, яке включатиме оцифрування та фотографування творів мистецтва, а також організацію семінарів.

Відділ реституції аукціонного дому, до складу якого входять 4 співробітники, був заснований у 1997 році. Це відбулося через рік після Вашингтонської конференції, присвяченої викраденим нацистами об’єктам під час Другої світової війни. На конференції було розроблено 11 принципів реституції.

За даними Sotheby’s, відділ допоміг вирішити питання щодо сотень творів мистецтва загальною вартістю майже 1 мільярд доларів.

Що відомо

  • У 2021 році французькі поліцейські знайшли та повернули в Лувр обладунки XVI століття, які були вкрадені з музею у 1983 році. Їх успадкувала родина, яка живе в Бордо.
  • У 2021 році Лувр створив інтернет-платформу, на якій представлена повна колекція музею. Поціновувачі та дослідники отримали можливсіть переглянути понад 480 тисяч творів мистецтва безкоштовно.

Читайте також:

Лувр уперше за більше 200 років його існування очолила жінка

Лувр погрожує кандидатці в президенти Франції судом, бо вона зняла свій ролик на тлі музею

Відвідуваність Лувру впала до рівня 1986 року

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад