Львівські школярі можуть подати документи на транспортну картку у навчальному закладі. Тепер у кожній школі призначать людину, яка прийматиме пакети документів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Рішення ухвалили, аби школярі активніше подавали документи. Отримуватимуть транспортну картки також у навчальних закладах.
Для виготовлення учнівської картки слід надати такі документи:
- паспорт або свідоцтво про народження;
- індивідуальний податковий номер за наявності;
- кольорове фото (3 см х 4 см);
- заяву на отримання транспортної картки та згода на обробку персональних даних;
- учнівський квиток (довідка з місця навчання);
- квитанцію про оплату вартості транспортної картки ЛеоКарт.
Також учнівську картку можуть отримати через Портал мешканця. Готову картку у цьому випадку можна отримати в Центрі обслуговування пасажирів, після сповіщення про її готовність.
Учні, які мають 100% пільгу на проїзд у громадському транспорті, документи на виготовлення транспортної картки можуть подавати через Центр обслуговування пасажирів або онлайн через Портал мешканця, а також централізовано у навчальному закладі. До пакету необхідних документів дітям треба додати посвідчення пільговика. Їм не потрібно оплачувати 60 гривень.
Що відомо
- 13 січня у Львові стартував перший етап впровадження е-квитка. Відтак, в тестовому режимі запрацювала автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті. На цьому етапі тестують обладнання та систему загалом, допомагають пільговим категоріям адаптуватися до користування персоніфікованими картками
- До кінця лютого можна здійснювати пільгові поїздки і на основі звичайних посвідчень. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Вартість незмінна – 10 грн.
- Єдиний електронний квиток — "ЛеоКарт" — охоплюватиме всі види громадського транспорту Львова: це трамвай, тролейбус, автобус та дасть можливість пересадки між цими видами транспорту упродовж 40 хвилин після зафіксованої оплати.
- Увесь львівський громадський транспорт, а це близько 750 маршруток, трамваїв та тролейбусів, уже обладнали валідаторами – це пристрої для зчитування ЛеоКарт.
- У 2017 році е-квиток у Львові обіцяли запровадити через 9 місяців. Тобто на початку 2019 року. Згодом дату впровадження перенесли на 2020 рік, а ще пізніше — на 2021.
- У грудні 2020 року, оголосили про збір документів для виготовлення пільгового е-квитка. Тоді документи подали 8 тисяч жителів Львівської громади.
- Запровадження електронного квитка у Львові коштує понад 11 мільйонів євро.
- У квітні у львівських трамваях встановили перші валідатори. Це пристрої для зчитування електронного квитка. Наразі вони працюватимуть у тестовому режимі.
- Станом на жовтень 2021 року документи на виготовлення карток для пільгового проїзду подали 63 468 тисяч львів'ян.
Читайте нас у Telegram: головні новини регіону