Засідання Всесвітнього економічного форуму у Давосі перенесли на 22-26 травня. Його проведуть офлайн

Засідання Всесвітнього економічного форуму у Давосі перенесли на 22-26 травня. Його проведуть офлайн

Засідання Всесвітнього економічного форуму у Давосі перенесли на 22-26 травня. Його проведуть офлайн
. Засновник Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб на відкритті віртуальних сесій форуму 17 січня 2022 року/Getty Images

Щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі відбудеться 22-26 травня. Про це повідомляється на сайті форуму. Це буде перша глобальна офлайн зустріч з початку пандемії.

“Щорічна зустріч 2022 року, яка повертається в Давос після дворічної перерви, запропонує світовим лідерам можливість підвести підсумки ситуації у світі та сформувати партнерські відносини та політику на вирішальний період у майбутньому”, — йдеться у повідомленні.

Теми порядку денного форуму включатимуть, зокрема, відновлення після пандемії, боротьбу зі зміною клімату, використання технологій Четвертої промислової революції.

“Після всіх віртуальних зустрічей, що відбулися за останні два роки, лідери з політики, бізнесу та громадянського суспільства повинні знову зібратися особисто. Нам потрібно створити атмосферу довіри, яка справді потрібна для прискорення спільних дій і вирішення численних проблем, з якими ми стикаємося”, — відзначив засновник і виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб.

Всесвітній економічний форум тісно взаємодіятиме з урядом Швейцарії щодо ситуації з коронавірусом в країні. Для зустрічі у Давосі мають бути створені всі необхідні умови для забезпечення здоров’я та безпеки її учасників та сторони, що приймає, зазначили організатори форуму.

Раніше Всесвітній економічний форум у Давосі, який мав відбутися 17-21 січня 2022 року, перенесли через “Омікрон”. У 2021 році форум пройшов онлайн.

Що відомо

  • Всесвітній економічний форум у Давосі знову перенесли через "Омікрон".
  • Остання офлайнова зустріч Форуму відбулася в січні 2020-го – за кілька тижнів до початку пандемії COVID-19.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок