Neftlix підтвердили, що "Гра в кальмара" отримає другий сезон

Neftlix підтвердили, що "Гра в кальмара" отримає другий сезон

Neftlix підтвердили, що "Гра в кальмара" отримає другий сезон Netflix

Стрімінговий сервіс Netflix підтвердив, що південнокорейський серіал "Гра в кальмара" отримає другий сезон. Раніше про це говорив лише режисер шоу Гван Дон Хек. Про це повідомляє The Verge.

Під час зустрічі, на якій обговорювалися доходи платформи за четвертий квартал, директор контенту Netflix Тед Сарандос заявив, що шоу продовжили. "Гра в кальмара" тільки почалася", – сказав він. Сарандос не пояснив, коли саме варто чекати на другий сезон і чи почалися зйомки проєкту.

Раніше південнокорейський сценарист Хван Дон Хьок розповів, що веде перемовини зі Netflix про створення другого і одразу третього сезону серіалу "Гра в кальмара", який став одним із найуспішніших на стримінговій платформі.

Уже відомо, що в продовженні "Гри в кальмара" оповідатиметься історія Сонґ Гі Хуна – головного героя першого сезону, переможця смертельної гри та власника головного призу в 45,6 мільярда вон (майже 39 мільйонів доларів США), який "буде дещо робити для світу". Дата виходу другого сезону серіалу наразі невідома.

Neftlix підтвердили, що "Гра в кальмара" "точно отримає" другий сезонNetflix

Neftlix підтвердили, що "Гра в кальмара" "точно отримає" другий сезон

Що відомо

  • "Гра в кальмара" — південнокорейський вебсеріал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми. Режисер і сценарист серіалу Гван Дон Хьок працював над ним понад 10 років з перервами.
  • Серіал складається з дев'яти епізодів. Він розповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у корейських дитячих іграх. На переможця чекає великий приз, але програш обертається смертю людини.
  • У жовтні 2021 року "Гра в кальмара" стрімко збільшила кількість передплатників Netflix. Загальна кількість людей, які мають підписку на стрімінговий сервіс, тоді перевищила 214 мільйонів.
  • Тоді ж в американських школах заборонили геловінські костюми за мотивами "Гри в кальмара" через "побоювання з приводу її насильницького характеру"

Читайте також

У чому феномен серіалу "Гра в кальмара" — говоримо з кінокритиком

Без смертей, але з грошима. У США блогер відтворив "Гру в кальмара" у реальному житті

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад