Помер американський рокер-лауреат премії "Греммі" Міт Лоуф

Помер американський рокер-лауреат премії "Греммі" Міт Лоуф

Помер американський рокер-лауреат премії "Греммі" Міт Лоуф
Facebook

Американський співак і актор Марвін Лі Ейдей, більш відомий під псевдонімом Міт Лоуф, помер у віці 74 років 20 січня. Рокер був лауреатом премії "Греммі", а його альбоми розійшлися тиражем понад 100 мільйонів примірників.

Про смерть співака повідомляється на його офіційній сторінці в Facebook.

Причина смерті не повідомляється. Написано лише, що він помер в оточенні родини та близьких друзів.

Одна з найвідоміших пісень Міт Лоуфа – I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That), яка вийшла в 1993 році на альбомі Bat Out of Hell II: Back into Hell. У 1994 році за цю пісню він отримав премію "Греммі" в номінації "Найкраще сольне вокальне рок-виконання".

Що відомо

  • Марвін Лі Ейдей народився 27 вересня 1947 році в Далласі (штат Техас). Прізвисько Meat Loaf він отримав ще у шкільні роки від тренера через свою огрядність та неповороткість. З часом воно перетворилося на його артистичний псевдонім, коли 1966 року Міт Лоуф дебютував як лідер каліфорнійської психоделічного гурту Meat Loaf Soul.
  • Він знявся більше ніж у 65 фільмах, в тому числі у "Бійцівському клубі" (1999), "Шоу жахів Роккі Хоррора" (1975), "Світ Вейна" (1992). Міт Лоуф також був учасником знаменитого бродвейського рок-мюзиклу "Волосся".

Читайте також: Помер останній музикант першого складу британського рок-гурту Smokie

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад