UA: КУЛЬТУРА покаже концерт до Дня Соборності України

UA: КУЛЬТУРА покаже концерт до Дня Соборності України

UA: КУЛЬТУРА покаже концерт до Дня Соборності України

До Дня Соборності України 22 січня о 21:10 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже концерт із Будинку звукозапису українського радіо.

Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом головного диригента Михайла Пікульського виконають класичні композиції та українські народні пісні.

Під час концерту відбудеться урочисте відзначення переможців Премії відповідальності "Responsibility Award 2021", що проводиться цьогоріч вперше. Премія заснована представниками Фонду родини Богдана Гаврилишина, аби сприяти об'єднанню представників громадянського суспільства, діяльність яких можна відзначити як відповідальну, згідно з Декларацією відповідальності людини.

"Вирішуй якнайбільше проблем та питань на індивідуальному, сімейному, громадському рівнях, щоб полегшити тягар та зменшити витрати на управління", — йдеться у восьмому з п’ятнадцяти пунктів Декларації.

Організатори премії прагнуть вкотре нагадати про те, що цінності соборності та відповідальності — фундаментальні та рушійні для України.

Фонд родини Богдана Гаврилишина розподілить премії у грошовому еквіваленті у 100 тисяч, 50 тисяч та 25 тисяч гривень (перше, друге і третє місце відповідно) між трьома громадськими організаціями-переможницями з двадцяти трьох заявлених.

Нагадаємо, UA: КУЛЬТУРА — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад