В Україні завершили зйомки сатиричного фільму "Територія" про місцевого "сміттєвого короля"

В Україні завершили зйомки сатиричного фільму "Територія" про місцевого "сміттєвого короля"

В Україні завершили зйомки сатиричного фільму "Територія" про місцевого "сміттєвого короля"
пресслужба Держкіно

Завершено роботу над сатиричним мок'юментарі "Територія" – короткометражним ігровим дебютом режисера Мішеля Ладеса. У фільмі розповідається історія про місцевого "сміттєвого короля".

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

Передпрем'єрний показ фільму "Територія" планується 16 квітня 2022 року. Наразі фільм бере участь в вітчизняних та зарубіжних фестивалях.

Про що фільм "Територія"

У стрічці йдеться про документалістів, які приїхали на Волинь для зйомки фільму про місцевого "сміттєвого короля" Григоровича. Для здійснення своєї ризикової ідеї хлопці вдають, що зніматимуть фільм до річниці сміттєпереробного полігону, який кришує Григорович. Головний герой здогадується про задум хлопців, але із з задоволенням бере участь у зйомках і приймає знімальну групу на своїй території.

"Я формувався у творчості як режисер документального кіно, і художня стрічка стала для мене великим особистим викликом. Інший принцип роботи, інші правила гри, занурення. Я великий фанат мок'юментарі, і вирішив ризикнути – спробувати, вийти за рамки того, що робив раніше", – розповів режисер та автор сценарію Мішель Ладес.

Він додав, що йому пощастило: "була крута команда, справжні фанати кіно та профі, всі підтримували проєкт", розуміли його підхід та ідеї.

"Я хотів поговорити про серйозні речі, але через сатиру, через гумор", – резюмував Ладес.

В Україні завершили зйомки сатиричного фільму "Територія" про місцевого "сміттєвого короля"
В Україні завершили зйомки сатиричного фільму "Територія" про місцевого "сміттєвого короля". пресслужба Держкіно

Продюсерка стрічки Ольга Гібелінда зазначила, автори фільму мимоволі влучили в світовий тренд, адже "після "Не дивись вгору" від Netflix, сатира в кіно набирає обертів, переживає друге народження, як і, власне, тема екології".

"Мені одразу сподобалась міцна сатирична складова історії, незвичний для вітчизняного кіно жанр мок'юментарі та потужний соціальний вайб. Це незвичне та особливе кіно, мені здається, ми знайшли нову для нас кіномову та унікального молодого режисера", – сказала продюсерка.

Що відомо

  • Проєкт фільму "Територія" став одним із переможців П'ятнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер та автор сценарію – Мішель Ладес, оператор-постановник – Ігор Васильєв, художниця-постановниця – Марія Денисенко, продюсерка – Ольга Гібелінда (кінокомпанія "Маланка студіоз").
  • У фільмі зіграли Сергій Солопай, Роланд Мішко та Євген Володченко, більш відомий, як Курган з гурту "Курган і агрегат".

Читайте також: "Не дивіться вгору" став третім найпопулярнішим фільмом Netflix

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад