Українська співачка Аліна Паш перемогла на Music Moves Europe Awards 2022

Українська співачка Аліна Паш перемогла на Music Moves Europe Awards 2022

Українська співачка Аліна Паш перемогла на Music Moves Europe Awards 2022
Facebook

Співачка Аліна Паш стала переможницею європейської музичної премії Music Moves Europe Awards 2022 разом із Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Mezerk (Франція) і Blanks (Нідерланди). Нагороди премії також отримали Meskerem Mees (Бельгія) та Ladaniva (Вірменія).

Про це повідомляється на сайті Music Moves Europe Awards.

Церемонія нагородження премії Європейського Союзу, що покликана підтримати нових артистів — Music Moves Europe Awards 2022 відбулась 20 січня. Загалом цьогоріч було 15 номінантів на премію з різних країн.

Переможцями премії оголосили Аліну Паш, а також Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Mezerk (Франція) і Blanks (Нідерланди). Нагороду від журі Grand Jury Award було присуджено Meskerem Mees, а за результатами голосування в номінації "Вибір публіки" перемогла Ladaniva.

У 2022 році переможців обирало журі: Джемма Бредлі (BBC Radio 1), Сенді Кастілло (Mad Cool Festival), Кевін Коул (KEXP) і Браян Джонсон (Spotify). Почесною членкинею журі стала українська реперка alyona alyona, яка у 2021 році перемогла у номінації "Вибір публіки".

Про призи

Переможці Music Moves Europe Awards отримують по 10 тисяч євро (приблизно 320 тис. грн). Переможець Grand Jury Award додатково отримує ваучер на "зелений тур" (організацію екологічних гастролей) номіналом 5 тисяч євро (приблизно 160 тис. грн). Переможець у номінації "Вибір публіки" також отримує 5 тис. євро.

Номінантам і номінанткам також була надана можливість відвідати день бізнес-освіти на Eurosonic Noorderslag вартістю 1250 євро (приблизно 40 тис. грн), який включає доповіді, зустрічі з експертами й тренінги для удосконалення навичок інтернаціоналізації своєї кар’єри.

Що відомо

  • Music Moves Europe Awards — премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику, що вручається з 2004 року. Мета нагороди — відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку міжнародної кар’єри.
  • MMEA стала наступницею премій European Border Breakers Awards (EBBA) і Music Moves Europe Talent Award (MMETA). У різні роки переможцями на них ставали Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler, alyona alyona та інші.
  • Аліна Паш потрапила до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Читайте також:

"Найактуальніша карпатська відьма ХХІ століття з вами на зв’язку." Інтерв'ю Alina Pash

"Мені дуже хочеться розвивати українську культуру". Інтерв'ю з Аліною Паш про можливості та музику

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад