Для ковідних лікарень Миколаївщини закупили нове кисневе обладнання

Для ковідних лікарень Миколаївщини закупили нове кисневе обладнання

Для ковідних лікарень Миколаївщини закупили нове кисневе обладнання
УНІАН

Для лікарень Миколаївської області, котрі приймають хворих на коронавірус, закупили нове кисневе обладнання ― кисневі станції, кріоциліндри, концентратори тощо. Для цього до бюджету області надійшла державна субвенція у розмірі 22,5 млн грн.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

Всього у Миколаївській області хворих на коронавірус приймають 18 лікарень, з них шість лікарень першої хвилі, 12 ― другої хвилі.

"Окремо слід виділити лікарні Миколаєві, тому що в обласному центрі фіксують левову частку нових випадків COVID-19. У міських лікарнях №1, №3 та №5 нові кисневі станції запрацюють через два-три дні. В обласний центр лікування інфекційних хвороб придбали кріоциліндр на п’ять тисяч кубометрів, а у фтизіопульмонологічному центрі збільшили об’єм одного з кріоциліндрів з трьох до п’яти тонн", ― розповів Юрій Гранатуров.

Читайте також: "На Миколаївщині виявили 216 випадків коронавірусної хвороби, померли п'ять людей"

Окрім того, зі слів Гранатурова, у фтизіопульмонологічному центрі є можливість розгорнути додаткові 250 місць для хворих на коронавірус. Це надасть можливість лікувати 600 хворих одночасно.

За словами Юрія Гранатурова, станом на 20 січня в 13-ти ковідних лікарнях області триває робота зі встановлення кисневого обладнання. Ще в п’ятьох лікарнях очікують на кисневі станції.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок