Організатори оприлюднили програму 50-го сезону Українського тижня моди

Організатори оприлюднили програму 50-го сезону Українського тижня моди

Організатори оприлюднили програму 50-го сезону Українського тижня моди
Facebook

Цьогоріч Ukrainian Fashion Week святкує своє 25-річчя, і низку подій ювілейного року розпочне новий сезон показів колекцій FW22-23. Цей сезон є п’ятдесятим в історії UFW та відбудеться у змішаному форматі з 3 по 6 лютого.

Про це повідомляється на сайті Ukrainian Fashion Week.

Традиційно в окремий день UFW буде представлена програма New Generation of Fashion, у рамках якої пройдуть покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також graduate show українських приватних fashion-шкіл.

Цей сезон відбудеться у форматі phygital. Тобто кожен бажаючий зможе побачити модні покази завдяки онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO та діджитал-платформах UFW. А представники медіа, баєри, клієнти брендів та інфлюенсери будуть запрошені відвідати український тиждень моди та ознайомитись із колекціями дизайнерів офлайн, дотримуючись карантинних обмежень.

Організатори оприлюднили програму 50-го сезону Українського тижня моди
Організатори оприлюднили програму 50-го сезону Українського тижня моди. fashionweek.ua

Організатори оприлюднили розклад показів 50-го сезону Українського тижня моди
Організатори оприлюднили розклад показів 50-го сезону Українського тижня моди. fashionweek.ua

"25 років Ukrainian Fashion Week — це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити свою країну модною. Створити в країні нову індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу, як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства", — зазначила голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Вона додала, що пріоритетами UFW є "sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія".

Що відомо

  • Ukrainian Fashion Week був заснований у 1997 році та став першим тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й центральної Європи. За цей час у рамках Українського тижня моди відбулось понад 1600 показів та презентацій колекцій більше ніж 400 брендів.
  • У вересні 2021 року "Український модний альянс" презентував чотири українські бренди в шоу-румі під час Тижня моди у Нью-Йорку. Були представлені колекції дизайнерів 91 Lab, Elena Reva, Foberini, Kachorovska.
  • У лютому 2021 року Український тиждень моди вперше за 23 роки можна було подивитися онлайн. Він проходив у Мистецькому арсеналі в Києві.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад