Зірковому боксеру Ф'юрі загрожує дискваліфікація на 8 років – ЗМІ

Зірковому боксеру Ф'юрі загрожує дискваліфікація на 8 років – ЗМІ

Зірковому боксеру Ф'юрі загрожує дискваліфікація на 8 років – ЗМІ World Boxing Council

Важковаговика Тайсона Ф'юрі, який є чемпіоном світу за версією WBC, можуть відсторонити від боксу на 8 років, якщо британське антидопінгове агенство доведе факт вживання заборонених речовин.

Британське антидопінгове агенство (UKAD) розгляне справу Ф'юрі про приховання вживання допінгу, повідомляє британське видання DailyMail.

Увагу агентства привернули свідчення фермера, який заявив, що команда Ф'юрі у 2016-му запропонувала йому 30 000 доларів за свідчення в суді, які допоможуть приховати факт вживання допінгу. Чоловік виконав умову й заявив у суді, що нандролон потрапив до організму Тайсона через зіпсоване м'ясо кабана, яке від нього отримала команда боксера. Гроші, за словами фермера, він так і не отримав.

Тож, якщо виявиться, що свідчення Мартіна Керфута є правдивими, чемпіону світу за версією WBC загрожує тривала дискваліфікація терміном на 8 років.

Що відомо

  • У листопаді 2015-го року Тайсон Ф'юрі несподівано переміг українця Володимира Кличка за рішенням суддів і відібрав у нього пояси WBA та WBO.
  • Наступного року у британця було взято проби на допінг за період, який включав і бій з Кличком (з лютого до березня 2015 року). Тест виявився позитивним: у крові боксера були виявлені сліди нандролона. У 2016-му ліцензію боксера було відкликано, він добровільно відмовився від титулів.
  • У 2018 Циганський король повернувся в ринг. В останньому поєдинку здолав американця Деонтея Вайлдера та став чемпіоном світу WBC. Іще один бій Ф'юрі–Вайлдер був запланований на 2020 рік.
Категорії