Ремонтні бригади виявили кілька поривів на водогоні "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні

Ремонтні бригади виявили кілька поривів на водогоні "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні

Марафон
Ремонтні бригади виявили кілька поривів на водогоні "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні
Ремонтні бригади виїхали на обстеження водогону, фото: Торецька ВЦА

14 січня при обстеженні водогону у "сірій зоні" ремонтники КП "Вода Донбасу" виявили кілька поривів. На час ремонтних робіт водогін "Горлівка-Торецьк" повністю зупинять.

Про це повідомляє пресслужба Торецької міської військово-цивільної адміністрації.

Під час обстеження водогону Горлівка-Торецьк 14 січня 2022 року виявлено декілька поривів. На відео один з найбільших. Для усунення цього пориву ремонтній бригаді потрібно виконати певну низку серйозних робіт", – йдеться у повідомленні.

14 січня о 23:55 для проведення ремонтних робіт водогін "Горлівка-Торецьк" повністю зупинять.

Що відомо

  • 14 січня ремонтні бригади КП "Вода Донбасу" отримали гарантії дотримання режиму "тиші" та виїхали на місце пориву водопроводу Горлівка-Торецьк.
  • 27 грудня у Торецьку оголосили надзвичайну ситуацію через аварію на водогоні "Горлівка-Донецьк". Водопостачання у місті буде здійснюватись за розкладом.
  • 30 грудня о 13:00 на водогоні "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні розпочали ремонтні роботи. Через це у Торецьку повністю зупинили постачання води.
  • На Донеччині почали розробляти техніко-економічне обґрунтування для подальшої модернізації комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу".
  • Комунальне підприємство Компанія "Вода Донбасу" — єдиний постачальник води в регіоні. Підприємство забезпечує водою та надає послуги з водовідведення жителям 289 населених пунктів Донецької області (це близько 3,9 млн осіб).
  • Бригади КП "Вода Донбасу" не отримали від окупантів гарантій безпеки на проведення ремонтних робіт на водогоні "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок