Аудіоказку "Ліки від жадібності" записали в Ужгороді

Аудіоказку "Ліки від жадібності" записали в Ужгороді

Аудіоказку "Ліки від жадібності" записали в Ужгороді Оригінальне

Казку під назвою «Ліки від жадібності» записали в аудіоформаті вихованці Театральної студії в Ужгороді. За словами керівника Любомира Геляса, готували її близько трьох місяців.

Керівник театральної групи Любомир Геляс називає сцену, з якої починається запис. Далі вмикає програму на комп’ютері. Після цього актори грають відповідні ролі.

У казці «Ліки від жадібності» 7 персонажів – Котик, Лисиця, Вовк, Зайчик, Баба Яга, Снігурочка та Дід Мороз. Кожен актор грав відповідного персонажа. Андрій Галик грав двох – Діда Мороза та Котика.

АНДРІЙ ГАЛИК, вихованець театральної студії

«Дід Мороз – головний персонаж, хоч і з’являється в останній сцені. Він має показувати всю ідеологію людини: має бути ввічливим, має бути серйозним і елегантним. Його було найлегше грати. Не треба міміки. Просто стаєш, робиш кам’яне обличчя і все – ти Дід Мороз. А ось Кіт – там треба більше роботи, більше часу над ним пропрацювати, відшліфувати міміку. Треба вміти переходити з одного стану в інший».

Двох героїв зіграла також Владислава Кущ – Лисичку та Котика.

ВЛАДИСЛАВА КУЩ, вихованка театральної студії

«Лисичка усім допікає, але це не про мене. Я більше спокійна, лінива, як Кіт. Проте Лисичку мені сподобалося більше грати, тому що я могла спробувати щось нове».

Софія Зозулич зіграла роль Снігурочки.

СОФІЯ ЗОЗУЛИЧ, вихованка театральної студії

«Узагалі це дуже мирний персонаж, який допомагав Бабі Язі вирішити цю проблему. Це дуже добрий персонаж і я його дуже швидко вивчила».

Одного персонажа зіграв і Сергій Кожанов.

СЕРГІЙ КОЖАНОВ, вихованець театральної студії

«Я грав роль Вовка в цій казці. Вовк для мене не дуже складний персонаж, тому що він був не дуже розумний. Його грати було легко. Саме він на початку казки робить всю зав’язку. Він такий трохи добрий, але нерозумний».

У казці «Ліки від жадібності» показана тема життя Баби Яги з домашнім улюбленцем.

ЛЮБОМИР ГЕЛЯС, керівник театральної студії

«Її кіт поводиться настільки погано, що він роздає все, що готує Баба Яга, своїм друзям – Лисичці, Зайчику усю їжу. Баба Яга коли приходить додому, у неї нічого нема й вона завжди голодна лягає спати. Будучи у Діда Мороза, вона хоче вкрасти жадібність, аби підсипати її у їжу Котику, щоб він не роздавав їжу. Але все трапляється, як завжди, по-іншому».

Любомир Геляс пояснює, чому обрав саме її для запису:

ЛЮБОМИР ГЕЛЯС, керівник театральної студії

«У професійних акторів в інституті, в університеті, є такий предмет «Робота з мікрофоном» чи «Майстерність радіоведучого». Запис свого голосу, подолання страху записувати свій голос, тому що всі ми свого голосу боїмося, коли слухаємо записаним. Таким чином, записавши нашу казку, ми хочемо підвищити свій професійний рівень, щоб діти-актори були на вищому рівні з голосової подачі. Ми дуже задоволені результатом, як ми це записали».

За словами Любомира Геляса, триває казка «Ліки від жадібності» в аудіоформаті 50 хвилин. У Інтернеті вона з'явиться до кінця місяця.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди