Тренер збірної України з біатлону відправлений на самоізоляцію через позитивний тест на COVID-19

Тренер збірної України з біатлону відправлений на самоізоляцію через позитивний тест на COVID-19

Тренер збірної України з біатлону відправлений на самоізоляцію через позитивний тест на COVID-19
Biathlon.com.ua

Крім цього, етап пропустить і один з лідерів збірної Німеччини - Йоганнес Кюн.

Перед стартом шостого етапу Кубка світу з біатлону у збірній України виявили позитивний тест на коронавірус у старшого тренера жіночої команди Олександра Кравченка. Про це повідомляє Biathlon.com.ua.

Позитивний результат тесту на коронавірус у Кравченка виявили під час медобстеження усіх спортсменів, тренерів та персоналу збірних, що проводиться перед стартом етапів згідно із новим медичним протоколом.

Читайте також: Як зміняться карантинні вимоги у новому сезоні біатлону в порівнянні з минулим роком

Через позитивний тест на коронавірус, старшого тренера збірної України відправили на самоізоляцію. Разом із ним, на карантин потрапили й тренери чоловічої збірної Олексій Кравченко та Ігор Ященко: хоча у них не було виявлено COVID-19, вони контактували з тренером жіночої команди.

Водночас, у головних тренерів чоловічої та жіночої збірних України Юрая Санітри і Уроша Велепця позитивних тестів на коронавірус виявлено не було. Як і у складі українських біатлоністів, які прибули для виступів на шостий етап Кубка світу.

Крім України, позитивний результат тесту на коронавірус отримав один з лідерів збірної Німеччини Йоганнес Кюн. Його у Рупольдингу замінить інший біатлоніст - Філіп Горн. Також COVID-19 виявили і у представника збірної Норвегії.

Усі три збірні, Україна, Німеччина та Норвегія, перебуватимуть під наглядом фахівців з IBU на випадок можливої появи нових хворих коронавірусом.

Що відомо

  • Перед стартом сезону Кубка світу у розташуванні чоловічої та жіночої команд були виявлені спалахи коронавірусу. Через це, зокрема, частина основи чоловічої збірної України була змушена пропустити перший етап в Естерсунді.
Читайте також: "Випустили, неначе з клітки". Артем Прима - про підготовку до етапу Кубка світу після коронавірусу
  • У складі жіночої збірної України перед етапом у Рупольдингу відбулися зміни: у розташування прибули три біатлоністки - Олена Білосюк, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Усі вони тренувалися під керівництвом Кравченка на зборі у Поклюці.
  • Визначився старт-лист жіночої збірної України на спринтерську гонку в Рупольдингу.
Читайте також: Старт-лист на жіночий спринт шостого етапу Кубка світу з біатлону: коли стартують українки

Вибір редакції

На початок