На Волині добровольці продовжують пошуки зниклого пенсіонера

На Волині добровольці продовжують пошуки зниклого пенсіонера

На Волині добровольці продовжують пошуки зниклого пенсіонера
Суспільне Волинь

12 січня добровольці, рятувальники та правоохоронці продовжили пошуки зниклого 71-річного пенсіонера, який має проблеми із пам'яттю. Про це в коментарі Суспільному розповів староста сіл Павлівської громади Валентин Ілов.

Масштабні пошуки призупинили напередодні, з настанням темряви.

"Надії все менше, морози такі вночі були. Але ми мусимо його знайти", – сказав староста. З його слів, зранку до пошуків приступили орієнтовно 30-40 людей. Серед них – жителі Грушева і ближніх сіл, працівники сільрад громади, рятувальники та поліцейські.

Валентин Ілов, який нині теж прочісує місцевість разом із добровольцями, додав, що сьогодні (12 січня – ред.) планують оглянути ділянку від села Грушів до Павлівки. "Це орієнтовно сім кілометрів, може більше", – зазначив староста.

Що відомо

  • Як розповіли Суспільному родичі зниклого Володимира Ткачука, чоловіка востаннє бачили у вівторок, 4 січня. Спершу пенсіонера шукали власними силами. 7 січня рідні звернулися у поліцію.
  • Напередодні, 11 січня, до пошуків чоловіка долучилися майже сотня людей. Правоохоронці також оглядають територію ближніх сіл у Львівській області.
  • Як повідомили на сайті Нацполіції Волині, чоловік був одягнений в шапку-вушанку чорного кольору, куртку коричневого кольору з хутряним коміром, чорні штани, светр сірого кольору, сорочку в клітку.
На початок