Сумські футзалісти поступились львівським

Сумські футзалісти поступились львівським Суспільне Суми

Матчем у Сумах завершився чемпіонат України з футзалу серед команд “Екстраліги”. Матч між сумським “Food Centre-СумДУ” і львівською “Енергією” відбувся без глядачів.

У цьому матчі вирішувалось, хто з команд посяде шосте місце і продовжить боротьбу за медалі. Сумчанам для цього потрібна була перемога з рахунком 1:0 або з різницею у два м'ячі. Львів'ян влаштовувала і нічия.

Рахунок у матчі відкрили гості - на 16-тій хвилині контратаку “Енергії” завершив Тарас Кузь. Через дві хвилини Віталій Ковальчук забив другий м’яч у ворота сумської команди.

Після перерви сумчани змогли забити один гол - на 34-тій хвилині матчу відзначився Юліан Горбатий.

На 38-мій хвилині гри гості залишились у меншості - другу жовту картку отримав Степан Струк. Але реалізувати більшість сумчани не змогли. Більш того - за дві секунди до фінального свистка воротар “Енергії” Андрій Пітуля забив третій м’яч у ворота сумської команди. 3:1 на користь львівської команди.

“Треба визнати - удача була на нашому боці. Якби зрівнявся, якби завагалася - тут би не відомо, куди хитнулося. В цілому вдячний гравцям взагалі за саму гру, за самовіддачу”, - сказав головний тренер СК “Енергія” Валерій Легчанов.

“Нам не вистачило сьогодні реалізації та майстерності. Але головне, що для мене було дивно - ми неправильні рішення приймали в таких моментах, в яких треба вирішувати. Ми не правильні рішення приймали, ми все навпаки робили. “Енергія” з цим скористалася”, - сказав головний тренер ФК “Food Centre-СумДУ” Іван Скіцко.

У шістку команд, які продовжать боротьбу за медалі вийшли херсонський “Продексім” лебединця Миколи Білоцерківця, київський “ХІТ”, івано-франківський “Ураган” сумчанина Артема Фаренюка, житомирський “ІнБев” конотопчанина Віталія Дзюби, “Кардинал-Рівне” та “Енергія” зі Львіву. Для сумського “Food Centre-СумДУ”, “Сокола” з Хмельницького та одеського “Епіцентр К-Авангард” чемпіонат завершився.