У Вінниці встановили ще одну камеру автофіксації порушень правил дорожнього руху

У Вінниці встановили ще одну камеру автофіксації порушень правил дорожнього руху

У Вінниці встановили ще одну камеру автофіксації порушень правил дорожнього руху
Відеокамера автоматичної фіксації порушень ПДР на вулиці Пирогова. Фото: Вінницька міськрада

На вулиці Пирогова у Вінниці встановили комплекс автоматичної фіксації порушень водіями правил дорожнього руху. Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради. Система фіксує перевищення швидкості руху та номерні знаки автомобілів порушників.

У вересні виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення дозволити впровадити у роботу комплекси автоматичної фото/відеофіксації правопорушень на території громади.

За словами заступника директора департаменту інформаційних технологій Віталія Сташко, спочатку камери встановили за адресами: вул. Київська, 65, вул. Київська, 126, вул. Келецька, 30 та просп. Юності, 46. Під час новорічних свят з'явився ще одна відеокамера – на вулиці Пирогова біля перехрестя з вул. Данила Галицького.

"Протягом тижня відбувалось тестування, зараз триває процес сертифікації. Очікуємо, що наприкінці місяця комплекс буде запущений в роботу", – зазначив Віталій Сташко.

Комплекси "Каскад"Комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг (КАСКАД) - це комплекс автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. надала патрульна поліція, їх закупили за державні кошти. А монтаж забезпечило міське комунальне підприємство "Вінницький інформаційний центр".

Читайте також

  • Вінничанин просить облаштувати пішохідну доріжку до Літнього театру
  • З України депортували іноземців, що навчалися у вінницькому університеті
На початок