S.T.A.L.K.E.R. 2 можуть перенести на осінь 2022 року. Розробники закликали не зважати на чутки

S.T.A.L.K.E.R. 2 можуть перенести на осінь 2022 року. Розробники закликали не зважати на чутки

Оновлено
S.T.A.L.K.E.R. 2 можуть перенести на осінь 2022 року. Розробники закликали не зважати на чутки

За інсайдерською інформацією, якою блогер OLDboi поділився на своєму YouTube-каналі, український ігровий довгобуд "S.T.A.L.K.E.R 2" від компанії GSC GameWorld перенесуть на осінь 2022 року. За його словами, анонс перенесення має відбутися найближчим часом. Але розробники вже встигли спростувати цю інформацію та закликати геймерів не зважати на чутки.

За інформацією блогера, розробники не поспішають повідомляти, що вихід тайтлу буде перенесено на пізніший термін – студія взагалі може відтерміновувати цей анонс аж до початку весни, або до першого повноцінного показу геймплею.

"Анонс переносу має статись найближчим часом, – повідомляє OldBoi. – Але те, що її перенесуть, – це факт".

Блогер вважає, що повноцінний вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 відбудеться восени 2022 року. Також OLDboi розповів, що випускати гру планують не тільки на Xbox і ПК. У 2023 році проєкт має вийти і на консолях PlayStation 5 – через 5-7 місяців після основного запуску, якщо гру знову не перенесуть.

"Версія для плойки нового покоління буде анонсована після виходу на ПК і боксі [Xbox – ред.], і через ексклюзивну домовленість з останніми це може статися вже через 3-4 місяці після запуску. Вийде ж версія для PS5 наприкінці цього – на початку наступного року", – розповів OldBoi.

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl закликали геймерів не зважати на чутки щодо перенесення дати виходу гри. Відповідну заяву розмістив ком'юніті-менеджер компанії HappyCulkin на офіційному Discord-сервері гри.

Представник GSC Game World наголосив, що офіційна інформація може надходити тільки від розробників та інших співробітників компанії. Він додав, що не варто довіряти блогерам, чиє джерело інформації може бути помилковим, і наголосив, що компанія не збирається відповідати на всі чутки.

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2 намічений на 28 квітня 2022 року, замовлення гри в Steam вже стартували. Шутер також вийде на Xbox Series X/S і буде доступний за передплатою Xbox Game Pass у день випуску. Гра спочатку була анонсована у 2010 році та мала вийти у 2012 році, але початковий проєкт було скасовано, а команда розробників розпущена.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl є шутером від першої особи у відкритому світі з елементами survival horror та рольової гри. Дія гри відбувається в постапокаліптичній зоні відчуження Чорнобильської АЕС, де — крім аварії у 1986 році — у 2006 році сталася друга катастрофа, внаслідок якої фізичні, хімічні та біологічні процеси на даній території змінилися, з'явилося безліч аномалій, артефактів та істот.

Оновлено

Студія GSC Game World повідомила, S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде 8 грудня 2022 року. Коментуючи перенесення дати виходу, розробники зазначили, що додатковий час їм потрібний, щоб повністю реалізувати своє бачення та "довести гру до потрібного стану".

Читайте також

Вибір редакції

На початок