Australian Open-2022: п'ять з семи українських тенісистів пройшли перше коло кваліфікацій

Australian Open-2022: п'ять з семи українських тенісистів пройшли перше коло кваліфікацій

Australian Open-2022: п'ять з семи українських тенісистів пройшли перше коло кваліфікацій
AP

Усі жінки продовжують боротьбу за вихід в основну сітку.

До старту Australian Open залишилося менше тижня, і поки лідери світового рейтингу продовжують боротьбу на турнірах в Мельбурні та Сіднеї, спортсмени з другої-третьої сотні - змагаються в кваліфікації для участі в турнірі Великого Шолому.

У кваліфікацію на Australian Open-2022 потрапило сім українців: четверо жінок та троє чоловіків. Для виходу в основну сітку - їм потрібно пройти три етапи кваліфікації. І після першого з них боротьбу на турнірі продовжують п'ятеро українців.

Результати першого раунду кваліфікації для України

  • Пройшли далі: жінки - Леся Цуренко (№6), Катерина БайндлДонедавна - Катерина Козлова (№23), Дар'я Снігур (№31), Катерина Бондаренко; чоловік - Віталій Сачко
  • Вилетіли: чоловіки - Ілля Марченко та Сергій Стаховський

У жіночому кваліфікаційному турнірі залишаються усі українки. Найбільш впевнену перемогу здобула Леся Цуренко - віддала лише один гейм опонентці (6:1, 6:0), він був першим у матчі. Тобто Цуренко виграла 12 геймів поспіль і за 52 хвилини сумарно пройшла далі.

Дар'я Снігур та Катерина Бондаренко своїх суперниць здолали в трьох сетах, а Катерина Байндл після поразки на тайбрейку в першому сеті змогла виграти наступні два і перемогти у матчі.

Читайте також: Світоліна покинула топ-15, новий рекорд Калініної. Перші рейтинги WTA та ATP у 2022 році

Щодо чоловіків, то найбільш несподіваним став виліт Іллі Марченка - перша ракетка України програв 23-річному японцеві Йосуке Ватанукі (№263 у світовому рейтингу) в трьох сетах. Сергій Стаховський - поступився у двох партіях.

Тож у кваліфікації і загалом на Australian Open в чоловічій сітці залишився лише Віталій Сачко, який пройшов досвідченішого опонента на відмові. Сачко програв перший сет, не дозволив супернику подати на гру в другому, а тоді виграв його на тайбрейку. І в третій партії опонент українця знявся за рахунку 3:2 на свою користь.

Відповідно, Віталій пройшов у другий раунд у дебютному для себе кваліфікаційному турнірі Великого Шолому.

З ким українці грають далі

  • Віталій Сачко - Нікола Мілоєвіч (Сербія, №15 посіву). Найбільш рейтинговий тенісист, що залишився в сітці Сачка у кваліфікації.
  • Леся Цуренко (№6) - Азія Мухаммад (США). 30-річна американка вшосте змагається у кваліфікації до Australian Open, лише вдруге здолала перший раунд.
  • Катерина Байндл (№24) - Еліна Аванесян (Росія). 19-річна дебютантка кваліфікацій турнірів Великого Шолому.
  • Дар'я Снігур (№31) - Ребека Масарова (Іспанія). 22-річна іспанка, дебютанка Australian Open, як і українка.
  • Катерина Бондаренко - Ребекка Маріно (Канада, №24).

В основну сітку Australian Open-2022 напряму потрапили: Еліна Світоліна (№15 посіву), Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська.

Вибір редакції

На початок