З 16-го березня школярі Житомира навчатимуться дистанційно

З 16-го березня школярі Житомира навчатимуться дистанційно

З 16-го березня школярі Житомира навчатимуться дистанційно

Починаючи із понеділка, 16-березня, школи міста перейдуть на дистанційне навчання. Через запровадження тритижневого карантину.

Учні 17-тої міської школи навчатися через сайт можуть постійно. Про це Суспільному Житомир розповів вчитель інформатики школи Миколи Тарасюк.

Нагадаємо: 11-го березня у Житомирі через загрозу поширення інфеції COVID-19 запровадили тритижневі карантинні заходи.

Завдання для учнів на інтернет-сайт школи завантажують у класі інформатики. За словами вчительки початкових класів Олени Білоус, в основному працюють для учнів третіх класів, завантажують завдання для дітей на інформаційну платформу з усіх предметів – математики, української мови, природознавства, образотворчого мистецтва. Їх можуть знайти і батьки, і діти. Оцінки за виконані завдання діти отримають після карантину. І це як частина дистанційного навчання.

Паралельно за вчительським столом над завданнями для уроків з історії працюють і вчителі, які викладають історію.

Вчителька історії школи Світлана Невмержицька: "Розробляємо історію України для всіх класів, для всіх паралелей. Зважаючи, яка кількість уроків, пропущена за календарним плануванням, таку кількість уроків ми маємо викласти в онлайн-режимі"

Шукають завдання і для уроків образотворчого мистецтва. За словами Катерини Стратюк, наступним етапом буде запис відео уроку.

Катерина Стратюк: "Десь більш на поглиблених сайтах шукаю текстову інформацію і перекидаю її на сайт школи, де учні можуть її прочитати. Інформацію знайти в наш час – не проблема, а от з образотворчого мистецтва складно, тому і виникла така ідея, щоб записати відео уроки, щоб було доступніше показати, бо є різний рівень учнів. І якщо приклад можна подивитися, то учень скоріше зрозуміє те, що від нього вимагають".

Всі роботи вчителів з 18-ти предметів, що існують в школі збирає, підпорядковує і ставить на шкільний сайт вчитель інформатики Микола Тарасюк.

Вчитель інформатики Микола Тарасюк: "Я зробив собі таку схематичну таблицю по класам, які матеріали я вже виклав на сайт. І тоді видно, як швидко я працюю і як швидко працюють мої колеги. У нас вже повністю заповнений розділ з історії. Одразу і самостійні завдання даються, але ми переживаємо за те, наскільки дитина сама буде цим займатися, тому ми подаємо весь матеріал, який необхідно знати".

За словами Миколи Тарасюка, доступ до сайту простий. У кожному класі є відповідна батьківська група в "вайбері", і класний керівник отримує гіперпосилання на наш сайт, і в цю групу вони розсилають завдання по всім класам. На головній сторінці сайту видно, які послуги даються з інших предметів. Все максимально зручно робиться для дитини. На понеділок у нас стоїть перше завдання, щоб усі класи були наповнені посиланнями на сайті для навчання дітей".

Авторка сюжету Антоніна Тугас

Камера Віктор Підвисоцький

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди