Вибори в Кароліно-Бугазькій громаді Одещини вкотре не відбудуться

Вибори в Кароліно-Бугазькій громаді Одещини вкотре не відбудуться

Вибори в Кароліно-Бугазькій громаді Одещини вкотре не відбудуться
Ізбірком

Вибори депутатів та голови Кароліно-Бугазької об’єднаної територіальної громади вкотре не відбудуться, адже грошей на бюлетені немає. Виборча комісія вдруге переносить голосування. Таке журналістам Суспільного повідомив голова Кароліно-бугазької виборчої дільниці Олексій Байрак.

За його словами, голосування повинні були розпочати завтра, 9 січня. Втім кошторис на проведення виборів знов не затвердили.

До цього голосування мали провести 31 жовтня 2021 року. Втім тоді у бюджеті громади також не було грошей на бюлетені. Тоді для участі у виборах зареєструвався 141 кандидат у депутати та 11 кандидатів на посаду очільника громади.

За словами юриста Кароліно-Бугазької ТВК Володимира Мацко, гроші не виділили, бо документи на фінансування виборів подали до затвердження нового бюджету. За його словами, така ситуація склалася у 3-4 громадах у країні:

"Подання щодо фінансування проведення повторних виборів, що призначені на 9 січня, вони подавали до сільської ради до затвердження нового бюджету. І некоректно буде казати, що в новому бюджетному році мали б виділити кошти".

Що відомо

  • 30 жовтня 2020 року Одеський окружний адмінсуд визнав незаконними результати виборів голови Кароліно-Бугазької селищної ради та скасував постанову територіальної виборчої комісії про визнання Андрія Апанасенка сільським головою.
  • 2 грудня Центральна виборча комісія розпустила склад ТВК через те, що її члени відмовлялися виконувати постанову від 18 листопада про необхідність провести перевибори у Затоці та Кароліно-Бугазі.
  • 26 жовтня 2021 року стало відомо, що вибори в Кароліно-Бугазькій ОТГ під загрозою через відсутність грошей на їх проведення

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок