Українські бобслеїстки Гунько та Ліщинська стали дев'ятими на етапі Кубка Європи в Інсбруку

facebook.com/Lidiia-Hunko

Єдина жіноча бобслейна двійка України покращила минулорічний результат.

Український дует бобслеїсток – Лідія Гунько та Ірина Ліщинська – взяли участь у сьомому етапі Кубка Європи, що відбувся в австрійському Інсбруку. За день до цього Гунько виступила на цьому треку в межах Світової серії з жіночого монобобу та посіла 11-ті місця на двох стартах.

Торік у Інсбруку українська двійка стала 14-ю серед 14 дуетів. Цього разу Гунько та Ліщинська фінішували дев'ятими серед десяти двійок та покращили показники на трасі. Українки встановили особистий рекорд траси, подолавши дистанцію за 55.01 секунди в другому заїзді (восьмий результат серед усіх учасниць). За підсумком двох заїздів бобслеїстки показали час 1:50.14 хв.

Українки відстали від переможниць етапу – німкень Маурін Циммер та Нееле Шутен, які завоювали дебютне "золото", – на 2.67 секунди.

Бобслей (жіночі двійки). Кубок Європи 2021/22. Інсбрук (Австрія)

1. Маурін Циммер / Нееле Шутен (Німеччина) 1:47.47
  2. Марґо Бош / Санді Клер (Франція) +0.23
  3. Штефані Шнайдер / Клаудія Шусслер (Німеччина) +0.27

...

• 9. Лідія Гунько / Ірина Ліщинська (Україна) +2.67

Як виступає збірна України з бобслею на Кубку Європи 2021/22

• 1-й етап. Ліллегаммер – 6-те місце (6 команд)
  • 2-й етап. Ліллегаммер – 5-те місце (5 команд)
  • 3-й етап. Альтенберг – 3-тє місце (5 команд)
  • 4-й етап. Вінтерберг – 9-те місце (11 команд)
  • 5-й етап. Вінтерберг – 9-те місце (11 команд)
  • 6-й етап. Сігулда – 7-ме місце (9 команд)
  • 7-й етап. Інсбрук – 9-те місце (10 команд)

• 15 січня – етап Кубка Європи з бобслею серед жіночих двійок у Вінтерберзі.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо