"Більше не червоні". "Арсенал" проведе матч у Кубку Англії в особливій формі: фото

"Більше не червоні". "Арсенал" проведе матч у Кубку Англії в особливій формі: фото

"Більше не червоні". "Арсенал" проведе матч у Кубку Англії в особливій формі: фото
ФК "Арсенал"

Клуб візьме участь у соціальній програмі, спрямованій проти насилля.

Лондонський "Арсенал" прибере червоний колір зі своєї футболки і гратиме у повністю білій формі у матчі Кубка Англії проти "Ноттінгем Форест". Про це повідомила пресслужба лондонського клубу.

Матч проти "Ноттінгем Форест" лондонська команда має грати на виїзді. Основним кольором форми суперника є червоний, тож "Арсенал" мав обрати один із запасних комплектів для поєдинку.

Проте у "Арсеналі" вирішили піти іншим шляхом і повністю прибрати червоний колір зі своєї форми. І, таким чином, взяти участь у соціальній програмі.

Читайте також: Боротьба за права, протести та антиукраїнські прояви: головні соціальні події спорту в 2021 році

Чому "Арсенал" вирішив зіграти поєдинок в особливій формі?

Лондонський клуб долучився до ініціативи, спрямованої проти насилля проти дітей, а також нападів з використанням холодної зброї. Наприкінці грудня влада Лондона повідомила про рекордну кількість жертв серед дітей під час нападів з ножем, яка досягла 30 осіб за увесь 2021 рік.

Підтримав акцію "Арсенала" відомий актор Ідріс Ельба. Він зазначив, що у лондонському клубі таким чином хочуть звернути увагу суспільства на насильство серед дітей.

"Ідея у тому, що "Арсенал" збирається вийти на поле у повністю білій формі з гаслом "Більше не червоні""Червоні" (Red) - прізвисько "Арсенала" (No more red). І сподівається, що люди подумають: "Стривайте, що взагалі відбувається", а після цього спробують з'ясувати та дізнатися більше", - сказав актор.

"Сподіваюся, це матиме вплив на інші футбольні клуби, а також надихне на співпрацю у генерації ідей, а також на інвестиції у практичні речі, які б допомогли юним людям, незалежно від того, чи це футбольне поле, або щось інше".

Білу футбольну форму "Арсеналу" підготують особливо для матчу проти "Ноттінгем Форест". Вона не буде доступною для купівлі, однак у лондонському клубі пообіцяли подарувати десять футболок організаціям, які виступають проти насилля серед дітей.

Що відомо

  • Влада Лондона повідомила, що за увесь 2021 рік відбулося близько 10 тисяч злочинів, пов'язаних із нападом з використанням холодної зброї.
  • Крім червоно-білої, "Арсенал" грає матчі у сезоні 2021/22 у жовтій та синіх формах.
  • "Арсенал" після 20 поєдинків йде на четвертому місці у чемпіонаті Англії, маючи 35 очок.
На початок