Юрай Санітра – про чоловічий спринт в Обергофі, "брак щастя" на стрільбі та склад мікстів

Юрай Санітра – про чоловічий спринт в Обергофі, "брак щастя" на стрільбі та склад мікстів

Ексклюзивно
Юрай Санітра – про чоловічий спринт в Обергофі, "брак щастя" на стрільбі та склад мікстів Суспільне Спорт

Автор коментаря: Андрій Сухецький

Юрай Санітра розповів Суспільне Спорт, які побачив плюси й мінуси у виступі українців, за що хвалить Цимбала та кого планує ставити на змішані естафети.

В Обергофі завершилася перша гонка етапу Кубка світу з біатлону 2022 року. Відкривав етап чоловічий спринт, де найкращим результатом серед українців було 19-те місце Богдана Цимбала. Антон Дудченко став 26-м, Дмитро Підручний – 44-м, Артем Прима – 66-м, а Тарас Лесюк – 76-м.

Тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра поділився враженнями про виступ підопічних у "неоптимальних умовах" та прокоментував результат кожного з біатлоністів, які змагалися на першому етапі після "важкого збору" в Італії – для Суспільне Спорт.

Читайте також: Два українці - у топ-30 надвітряного спринту в Обергофі: результати гонки

Що сказав Юрай Санітра

  • Про враження від першої гонки року

"Ще є над чим працювати, але база хороша. Перший старт непоганий у цьому сезоні. Було багато аспектів, які впливали на результат. Ситуація впродовж гонки мінялася. На початку було більше снігу, а наприкінці вже траса була розбита".

  • Про виступ українців

"Порадував Цимбал, який і добре рухався по трасі, і думав на стрільбі. Це був дуже важливий момент. Антон Дудченко мав пізній номер, і траса вже не була настільки оптимальна, як було потрібно. Тож його позиція хороша, [зважаючи на обставини].

Підручному трохи бракувало щастя. Міліметри вирішували. На трасі після першого кола вже додавав: по ногах може бути задоволеним. Артем Прима був під четвертим номером. Снігу в нього було більше, ніж у середині чи в кінці [гонки]. Зі стрільбою не впорався. Чотири [хиби] – це багато.

Читайте також: "Дуже складні погодні умови – дуже багато промахів". Українські біатлоністи – про спринт у Обергофі

Тарас Лесюк рухався добре на трасі. Для нього після тих стартів, що він пробіг у цьому сезоні, це був один із найкращих за ногами. На стрільбі вже не мав щастя: був сильний порив вітру".

  • Про склад на змішані естафети

Тренер повідомив, що кандидатами на перший етап в класичному міксті є Богдан Цимбал та Артем Прима. Також у змішаній естафеті "100% бігтиме Підручний". Артем Тищенко, який пропускав спринт, виступить у одиночному міксті.

Читайте також: "Не звик бути таким відстійним". Йоганнес Бьо провів один з найгірших спринтів у кар'єрі

Що відомо

  • На етапі в Обергофі біатлоністи проведуть ще змішані естафети та гонку переслідування (туди відібралися Цимбал, Дудченко та Підручний).
  • Богдан Цимбал показав другий найкращий результат у кар'єрі та уперше в цьому сезоні потрапив до залікової зони.
  • У Кубку Націй Україна продовжує йти на восьмому місці: попереду Італія - 9 очок відствання, а дев'ята - Австрія, 90 очок відставання від України.
Читайте також: "Був би радий визначити олімпійську п'ятірку після Обергофа". Санітра – про очікування від етапу
Категорії
ТенісОлімпіада-2022Зимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу