У Миколаєві організували акцію "Різдво з патрульними"

У Миколаєві організували акцію "Різдво з патрульними"

У Миколаєві організували акцію "Різдво з патрульними"
Фото: Володимир Степанов / Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 7 січня традиційно відбулась святкова акція від патрульних поліцейських для дітей та їхніх батьків.

Патрульні поліцейські припаркували два легковики та мікроавтобус на вулиці Соборній. Біля машин поставили дорожні знаки. Також правоохоронці привезли зразки уніформи: кашкети, шоломи, бронежилети. Ознайомитися з цими атрибутами запропонували маленьким містянам.

У Миколаєві організували акцію "Різдво з патрульними"
Учасниця акції "Різдво з патрульними". Фото: Володимир Степанов / Суспільне Миколаїв

Також під час акції дітям дарували сітловідбивальні браслети, книжки та солодощі.

"Книжка "1000 та 1 поворот". Це про правила дорожнього руху, які діти з зацікавленістю вивчають. Там є кросворди, ребуси, віршики про правила дорожнього руху. Таким чином, коли діти це читають і відгадують кросворди, загадки та ребуси, то запам’ятовують цю інформацію набагато легше", — розказала патрульна поліцейська Юлія Рябокінь

Акція зацікавила 15-річного Романа Максименка.

"Подивився на поліцейські машини, одягнув бронежилет. Посидів у машині — дуже цікаво. Плюс дізнався, що в інших великих машинах, мікроавтобусах, немає ременів безпеки; а у цю я сів і побачив, що вони є", – розповів Роман Максименко.

У Миколаєві організували акцію "Різдво з патрульними"
Учасник акції "Різдво з патрульними". Фото: Володимир Степанов / Суспільне Миколаїв

Запрошують до локації і дорослих. Охочим пропонують одягнути алкоокуляри. Це аксесуар зі спеціальним випромінюванням, під впливом якого людина відчуває себе нетверезою.

"Найскладніший — "змійка", тому що на прямій ще можна якось пройти, по "крапкам" можна пройти, по "змійці" пройти нормально у цих окулярах, щонайменше, без підготовки — практично неможливо. Я — людина, яка не вживає алкогольні напої. Але, завдяки цим окулярам, я міг відчути те, що відчувають люди, які інколи у такому стані перебувають, такі люди навіть інколи можуть сісти за кермо. Хочу сказати, що у такому стані кермувати взагалі неможливо, це дуже небезпечно", — розказав Андрій Зінченко.

Акція "Різдво з патрульними" тривала три години.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок