Втричі більше, ніж у будень. У Дніпрі після прибирання святкових локацій вивезли 200 тонн сміття

Втричі більше, ніж у будень. У Дніпрі після прибирання святкових локацій вивезли 200 тонн сміття

Втричі більше, ніж у будень. У Дніпрі після прибирання святкових локацій вивезли 200 тонн сміття
Pixabay

Після прибирання святкових локацій у Дніпрі вивезли майже 200 тонн сміття, прибиральники працювали у дві зміни. Про це йдеться в пресрелізі міськради, який отримало Суспільне.

За словами начальниці управління з благоустрою міста Світлани Літвінової, на локаціях, де містяни святкували Новий рік, залишилося втричі більше сміття, ніж у звичайний день.

"На святкових локаціях до 7:30 повністю навели лад. Загалом для прибирання задіяли 300 комунальників, 11 одиниць малої техніки та 16 самоскидів. Ще додатково встановили 7 великих сміттєвих баків та 10 біотуалетів на святкових локаціях", – розповіла посадовиця.

Також у посиленому режимі з 31 грудня працювали спеціалісти з благоустрою у парках Дніпра, каже вона.

«З 1 по 3 січня в усіх парках Дніпра працювали чергові групи: двірники, фахівці з благоустрою розчищали доріжки та алеї парків і посипали їх піщано-сольовою сумішшю чи відсівом. Загалом з кожної локації вивезли від 7 кубометрів сміття. Переважно це були паки від феєрверків, пакети з-під їжі», – розповів начальник відділу утримання парку «Придніпровський» Роман Мироненко.

Він додав, що не обійшлося без вандалізму: у сквері Усачова зламали дві лави, санчатами пошкодили огорожу ялинки у парку «Новокодацький». Понівечили урни в Амурському сквері – відвідувачі закинули туди петарди.

Наразі по місту 35 сміттєвозів працюють над очищенням дворів. Вивезти сміття вчасно завадила погода.

"Кількість сміття за свята збільшилась удвічі. До того ж через погодні умови великі сміттєвози не могли дістатися баків. Основна проблема – це прибирання прибудинкових територій. Деякі ОСББ їх не прибрали. Також містяни у негоду неправильно паркували свої авто, тим самим блокували проїзди до дворів",– підсумував начальник управління охорони навколишнього середовища Ярослав Крисько.

Він також додав, що за цю добу мають вивезти усе сміття.

Читайте також

  • У Дніпрі відкриваються точки прийому новорічних ялинок: адреси
  • Два місяці гріються обігрівачами й душем. Чому кілька будинків у Дніпрі від'єднали від опалення

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок