"Проліска" тимчасово знімає з маршруту електрокари на КПВВ "Станиця Луганська"

"Проліска" тимчасово знімає з маршруту електрокари на КПВВ "Станиця Луганська"

"Проліска" тимчасово знімає з маршруту електрокари на КПВВ "Станиця Луганська"
КПВВ Станиця Луганська, фото: Проліска

Відсьогодні гуманітарна місія "Проліска" тимчасово знімає з маршруту електрокари на КПВВ "Станиця Луганська". Перевозити людей не можуть через ожеледицю. Про це Суспільному розповіла керівниця гуманітарного центру Катерина Артьомова.

"Ми зняли два гольфкари з маршруту через те, що небезпечно сьогодні курсувати на КПВВ, тому що дорога не прочищена, усе зледеніло. Утворилися горбики з льоду. Їздити до 31-го числа ми з труднощами, але могли. На сьогоднішній день, на жаль, через те, що була плюсова температура, а сьогодні вночі у нас було мінус 13, за ці дні абсолютно нічого не чистилося", — додала Катерина Артьомова.

Зв’язатися з управлінням розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області нам не вдалося, на телефонні дзвінки не відповіли.

Загалом, за словами речниці Луганського прикордонного загону Тетяни Летошко, з тимчасово окупованої території України до підконтрольної території 31-го грудня прослідувало 393 особи, у зворотній бік – 551. Сьогодні станом на 16-ту годину з підконтрольної території України пройшло 563 громадян, у зворотній бік – понад 800.

Що відомо

  • Соціальні перевезення на електрокарах на контрольному пункті в’їзду-виїзду здійснюються безкоштовно гуманітарною місією "Проліска" для вразливих категорій населення: осіб з інвалідністю, немобільних чи мало мобільних осіб, вагітних жінок та малолітніх дітей до 3-х років у супроводі однієї дорослої особи.
На початок