На Івано-Франківщині прогнозують підйом води у річках

На Івано-Франківщині прогнозують підйом води у річках

На Івано-Франківщині прогнозують підйом води у річках
Фото: Facebook/Дністровське БУВР

Через відлигу та опади на Івано-Франківщині у ріках басейну Дністра і Прута прогнозують підвищення рівнів води. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Дністровського басейнового управління водних ресурсів.

Як йдеться у дописі, максимальний підйом води працівники Дністровського БУВРу зафіксували на Дністрі — 111 см. До виходу на заплаву залишається 2,6 м. Найближче до заплави наблизилася річка Ворона — за добу вода піднялася на 60 см, а до виходу на заплаву залишилося 80 см. Річка Бистриця Надвірнянська за добу піднялася на 62 см. До виходу на заплаву залишається 1,5 м.

"За повідомленням Івано-Франківського обласного гідрометцентру очікується продовження підйому рівнів води над рівнями, які встановили вранці 2 січня. 2 та 3 січня на річці Ворона біля міста Тисмениця підйом — на 1 м-1,5 м, можливий вихід води на заплаву (жовтий До жовтого рівня небезпечності належать погодні умови, які є потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Синоптики рекомендують зберігати підвищену уважність та обережність, стежити за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов.рівень небезпеки)", — йдеться у повідомленні.

З 2 до 4 січня в Дністрі поблизу Галича вода може піднятися на 0,5-1 м, а від села Нижнів Тлумацької територіальної громади до Заліщиків Тернопільської області — на 1,5-2 м. Негативних наслідків синоптики не прогнозують.

З 2 до 4 січня на Івано-Франківщині оголосили штормове попередження.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок