"Можливо, я сплю". Лідер "Чикаго Булз" переписав історію НБА двома поспіль кидками з сиреною: відео

"Можливо, я сплю". Лідер "Чикаго Булз" переписав історію НБА двома поспіль кидками з сиреною: відео

"Можливо, я сплю". Лідер "Чикаго Булз" переписав історію НБА двома поспіль кидками з сиреною: відео
AP

Демар Дерозан ефектним способом приніс дві перемоги "Чикаго".

Лідер "Чикаго Булз" Демар Дерозан записав своє ім'я в історію НБА вже на старті 2022 року. Відбулося це за підсумками двох останніх матчів "Булз", у яких команда здобула перемоги саме завдяки 32-річному баскетболісту.

"Булз" провели два поспіль домашні матчі, які закінчилися для команди перемогами. 31 грудня "Чикаго" вирвали перемогу на останніх секундах у грі проти "Індіани Пейсерс". А уже на наступний день тріумфували у поєдинку проти "Вашингтон Візардс".

В обох випадках перемогу "Булз" приносив лідер команди - 32-річний Демар Дерозан. Причому робив це у надефектному стилі.

Як саме Дерозан допоміг "Буллз" перемогти?

У матчі проти "Пейсерс" Дерозан закинув вирішальний м'яч за рахунку 105:106. Лідер "Булз" виконав точний 3-очковий кидок з сиреною у стрибку на одній нозі.

У матчі проти "Візардз" лідер "Чикаго Буллз" знову закинув із сиреною! Цього разу він перебував на куті майданчику, але зміг перехитрити суперника і закинути м'яча у кошик. Причому у цьому поєдинку Дерозану важливо було закинути саме 3-очковий - "Булз" програвали 117:119, але здобули перемогу - 120:119.

Крім того, що баскетболіст приніс дві перемоги "Булз", він ще й став автором нового рекорду НБА. Дерозан - перший гравець в історії НБА, який упродовж двох днів поспіль приносив своїй команді перемоги кидками з сиреною.

Що сказали про переможні кидки Дерозана?

Лідер "Булз" поділився враженнями від переможних кидків в останніх матчах команди, наголосивши, що і досі не може в це повірити. І подякував команді за довіру.

"Закинути переможний кидок з сиреною - це вже неймовірно. Тому я не знаю. Можливо, я сплю, але це відбувається насправді. Для мене - честь, що мені довірилися в останній чверті. Незалежно від того, чи справи йдуть добре або погано, мої партнери по команді завжди можуть покластися на мене, що ми спокійно повернемося додому. Завжди тримаю при собі цей спокій наскільки це можливо в останній чверті, даючи зрозуміти: коли ми маємо час, то шанси ще є".

А ось партнери Дерозана по команді були лаконічнішими у висловлюваннях.

"Дякувати богу, що у нашій команді є Демар Дерозан", - сказав центровий Булз" Зак Лавин.

Що відомо

  • В обох матчах - і з "Пейсерс", і з "Візардз" Дерозан закінчував гру з показником у 28 очок.
  • У середньому у сезоні 2021/22 Дерозан проводить на майданчику 35.2 хвилини, набираючи 26.8 очок.
  • Перемоги в останніх матчах закріпили за "Чикаго Булз" лідерство у Східній конференції: 24 перемоги та 10 поразок.
На початок