Денисова вимагає звільнити з полону бойовиків українку Наталію Стаценко

Денисова вимагає звільнити з полону бойовиків українку Наталію Стаценко

Денисова вимагає звільнити з полону бойовиків українку Наталію Стаценко
Facebook

Українка Наталія Стаценко з 2019 року перебуває в ув’язненні у Донецьку. Під час ув’язнення в неї загострилася хронічна хвороба хребта, яка потребує термінової операції та тривалої реабілітації. Український омбудсмен Людмила Денісова вимагає звільнення Наталі Стаценко.

Про це йдеться на сторінці Людмили Денісової у Facebook

"Висновки медиків невтішні: Наталі терміново необхідно провести операцію з видалення трьох міжхребцевих дисків шийного відділу та вживлення на їх місце імплантів. Після хірургічного втручання на жінку чекатиме тривалий період реабілітації, який неможливо забезпечити в умовах ув’язнення", – пише Денісова.

З огляду на це, єдиним способом врятувати Наталію Стаценко, на думку омбудсмена, є звільнення з полону.

"Звертаюся до координатора від ОБСЄ в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Шарлотти Реландер та керівництва МКЧХ в Україні сприяти наданню медичної допомоги", – заявила Людмила Денісова.

Наталія Стаценко потрапила у незаконне ув’язнення 10 липня 2019 року через звинувачення у "шпигунстві". Протягом трьох місяців її утримували у секретній в’язниці бойовиків "Ізоляція". Потім її перевели до СІЗО міста Донецька.

1 січня у Наталі Стаценко день народження.

Читайте також

Денісова вимагає надати екстрену медичну допомогу українському політв'язню Івану Яцкіну

Саакашвілі у тяжкому стані та практично не може вживати їжу – адвокат

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок