"Баварія" отримала судові позови через порушення трудового законодавства: у чому звинувачують клуб

"Баварія" отримала судові позови через порушення трудового законодавства: у чому звинувачують клуб

"Баварія" отримала судові позови через порушення трудового законодавства: у чому звинувачують клуб AP

У клубі готові співпрацювати з правоохоронними органами через звинувачення.

Чинний чемпіон Німеччини "Баварія" отримала звинувачення у порушенні трудового законодавства країни. Про це повідомляє Sky Sports Germany.

Звинувачення проти "Баварії" стосуються порушення закону щодо мінімальної зарплати. Розслідування розпочали не лише проти клубу, але й керівників "Баварії", зокрема Олівера Кана, Гасана Саліхаміджича та Карла-Гайнца Румменігге.

Олівер Кан, який займає посаду головного виконавчого директора "Баварії", вже повідомив, що має намір співпрацювати з правоохоронними органами під час розслідування. Проте у цей же час проти мюнхенського клубу подали одразу декілька позовів.

У чому саме звинувачують "Баварію"?

Звинувачення "Баварії" стосуються ймовірного порушення закону клубом під час найму на роботу тренерів юнацьких команд. Юрист Андреас Вальдшмідт, який представляє у справі одразу декількох тренерів юнацьких команд "Баварії", повідомив, що клуб роками порушував трудове законодавство.

Згідно закону про мінімальну оплату праці, "Баварія" мала право наймати тренерів на зарплату у розмірі 450 євро. Її отримували фахівці, що відпрацювали 47 годин упродовж місяця.

Насправді ж, як повідомив юрист, тренери працювали суттєво вище встановленої норми - 100 і навіть 120 годин. Однак клуб жодним чином не відшкодував їм матеріально перепрацювання.

Тренери не одразу повідомили про порушення законодавства мюнхенським клубом. Юрист стверджує, що у клубі фактично шантажували тренерів звільненням та готовністю найму інших тренерів, які були б готові працювати за ці гроші. А звинувачення проти керівників клубу пов'язані з тим, що вони начебто знали про факти порушення законодавства, але не намагалися цьому зарадити.

Крім порушення закону про мінімальну зарплату, "Баварію" звинувачують в ухиленні від сплати податків, підробці документів, а також шахрайстві із соціальним забезпеченням.

Що відомо

  • У 2014 році президент "Баварії" Улі Хенесс був визнаний винним в ухиленні від сплати податків, за що отримав три з половиною роки в'язниці.
  • "Баварія" - лідер чемпіонату Німеччини: у 17 матчах мюнхенці набрали 43 очки.
  • У травні президент Німецького футбольного союзу Фріц Келлер пішов у відставку через нацистську ремарку.
Читайте також: Президент Німецького футбольного союзу пішов у відставку через нацистську ремарку. Що сталося
Категорії
ТенісОлімпіада-2022Зимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу