На Суспільному радіо звучатимуть спеціальні підсумкові й святкові програми 31 грудня і 1 січня

На Суспільному радіо звучатимуть спеціальні підсумкові й святкові програми 31 грудня і 1 січня

На Суспільному радіо звучатимуть спеціальні підсумкові й святкові програми 31 грудня і 1 січня
Суспільне

На всіх трьох радіоканалах Суспільного лунатимуть спеціальні підсумкові й святкові програми 31 грудня 2021 року та 1 січня 2022 року.

Про це повідомляє Суспільне.

31 грудня

Українське радіо

Протягом усього дня звучатиме спецпроєкт "Топ-100": десять програм, кожна з яких розповідатиме про 10 визначних подій 2021 року у певній сфері чи очікувань від року прийдешнього.

9:05–10:00 — топ-10 подій у внутрішній політиці України за участі політолога Петра Охотіна і наукового директора Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Олексія Гараня.

11:05–12:00 — топ-10 надзвичайних подій від програми "Катастрофи: причини та наслідки".

13:10–14-00 — топ-10 подій у міжнародному житті за участі директора програм "Північна Америка" Ради зовнішньої політики "Українська призма Олександра Краєва.

14:05–15:00 — топ-10 подій у соціально-економічному житті за участі підприємця, викладача і публіциста, співзасновника громадянської платформи "Нова країна" Валерія Пекаря.

15:30–16:00 у "Планеті спорту" — головні спортивні події року.

16:05–17:00 "Теорія неймовірності" — топ-10 наукових подій з Максом Кідруком.

20:10–21:00 "52 вікенди" з Андрієм Тичиною — топ-10 місць для відпочинку взимку.

21:05–22:00 "Королі і капуста" зі Сніжаною Старовицькою — топ-10 подій світського життя у 2021 році.

22:07–23:00 — топ-10 очікувань від 2022 року від Романа Коляди й доктора філософських наук Євгена Бистрицького.

23:05–00:00 — топ-10 подій культурного життя від команди "Нічної вахти".

Радіо Культура

31 грудня о 18:30 відбудеться трансляція концерту Берлінського філармонічного оркестру під орудою молодого ізраїльського диригента Лахава Шані. Ведучі трансляції Наталя Попудрібко та Наталя Писанка.

Оркестр виконає твори європейської класики — увертюру до оперети "Летюча миша" Йоганна Штрауса і сюїту з балету "Жар-птиця" Ігоря Стравінського. Доповнить програму виступ Жанін Янсен, яка зіграє скрипковий концерт Макса Бруха, а фіналом стане "Вальс" Моріса Равеля.

Лавах Шані — один з найвідоміших ізраїльських диригентів молодого покоління. Після перемоги на конкурсі диригентів імені Густава Малера мав запрошення до найвідоміших оркестрів, а Ізраїльський філармонічний оркестр назвав його наступником Зубіна Мети на посаді музичного директора сезону 2020 року.

Берлінський філармонічний оркестр раніше грав під орудою Герберта фон Караяна, Клаудіо Аббадо, Даніеля Баренбойма, сер Саймона Реттла та інших.

Трансляція триватиме до 21:00. Одразу після неї в ефірі розпочнеться спеціальна новорічна музична програма, в якій прозвучить добірка новорічних треків у програмі "Музичні історії" з Катрею Гончарук. Звучатимуть і класичні різдвяні твори Миколи Леонтовича, Еміля Сен-Санса, Арнольда Шенберга, Фелікса Мендельсона, Франца Грубера, і народні різдвяні пісні з різних країн світу.

О 22:00 лунатиме добірка світової класики у програмі "2000 секунд класики". О 22:15 почнеться святкова програма з музикою європейських та китайських композиторів від Філармонійного оркестру Лос-Анджелеса. А в останні хвилини 2021 року в ефірі звучатиме концерт "Звуки новорічного вітання" від Симфонічного оркестру Національного балету Китаю.

Перші хвилини 2022 року розпочнуться концертом "Різдвяні вітання" Бігбенду Німецького радіо.

Радіо Промінь

З 8:00 до 16:00 на Радіо Промінь звучатимуть найкращі українські пісні 2021 року.

З травня цього року рубрика "Промінь рекомендує" почала виходити в оновленому форматі — новинки сучасної української музики звучали в супроводі інформації про життя артистів та треків. Редакція програми виміряла річну кількість стрімів кожної пісні у Spotify-плейлисті. За цими результатами й була визначена найкраща сотня пісень 2021 року. І саме ці пісні почують слухачі підсумкового радіопроєкту "СТО" — 100 нових українських пісень від Радіо Промінь.

1 січня

В перший день нового року Українське радіо та Радіо Культура транслюватимуть наживо новорічний концерт Симфонічного оркестру Віденської філармонії під орудою Даніеля Баренбойма. Звучатимуть танцювальні твори музичної династії Штраусів та їхніх сучасників. Ведучі трансляції — Наталя Куляєва і Денис Денисенко.

Телевізійна аудиторія концерту Віденського філармонічного оркестру складає кілька десятків мільйонів глядачів по всьому світу. 1 січня його транслюватимуть наживо також 34 європейські радіостанції. Трансляція на Українському радіо і Радіо Культура розпочнеться о 12:10.

Що відомо

  • Українське радіо в Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням
  • Радіо Культура в Києві мовить на частоті 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.
  • Радіо Промінь у Києві мовить на частоті 97,2 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми.
  • Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок