На час карантину на Харківщині заборонили доступ до інтернатних установ

На час карантину на Харківщині заборонили доступ до інтернатних установ

На час карантину на Харківщині заборонили доступ до інтернатних установ
Павло Пахоменко

Відсьогодні в інтернатних закладах Харківської області вводяться обмеження. Ніхто, крім персоналу, не може пройти на територію інтернатів.

Про це Суспільному повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага.

За його словами, сьогодні Харківська обласна рада, якій підпорядковуються інтернатні заклади, направила листи директорам інтернатних установ з рішенням обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Профільний департамент також направив керівництву закладів рішення державної комісії.

"Доступ, звичайно що, до цих установ обмежений. Буде обмежений і вихід самих підопічних за межі інтернатів до закінчення карантину. І загальні заходи — дезінфікуючи засоби, маски. Зараз закуповуються безконтактні термометри і таке інше", — сказав Шпарага.

Підопічним виходити за межі установ не рекомендовано.

"Ми не маємо права обмежувати їх вихід за територію, але проводимо з ними роботу, щоб вони якомога менше виходили за межі території. Доступ на територію інтернатних установ сторонніх осіб заборонено", — пояснив Шпарага.

Обмеження діятимуть до 3 квітня.

На Харківщині — 9 психоневрологічних інтернатів, 6 геріатричних пансіонатів та два дитячі будинки-інтернати.

Що відомо:

  • За даними ВООЗ, найважчий перебіг захворювання спостерігається у людей літнього віку. Серед людей старшого віку — найбільша смертність від коронавірусу.
На початок