Самотужки виховує чотирьох хлопців. Родина Надії Петто з Сумщини почала отримувати допомогу

Самотужки виховує чотирьох хлопців. Родина Надії Петто з Сумщини почала отримувати допомогу

Самотужки виховує чотирьох хлопців. Родина Надії Петто з Сумщини почала отримувати допомогу
Суспільне Суми

Родина Надії Петто з Річок, що на Сумщині, почала отримувати як матеріальну, так і моральну допомогу від людей. Жінка сама виховує трьох синів та молодшого брата. Двоє з них мають інвалідність. Про те, як змінилося їхнє життя за останній місяць, Надія розповіла під час другого візиту кореспондентів Суспільного до них.

У листопаді 2021 року Суспільне знімало відео про родину перше відео. За понад місяць з моменту його виходу родині надходила допомога від людей. Подарували дітям необхідний для навчання ноутбук та телефон, полагодили електрику в будинку тощо, говорить жінка.

Найбільша радість, каже пані Надія, — нова електропроводка, бо стара не витримувала навантаження. "Раніше була розетка стара. Виходить, що все це навантаження — холодильник, нетбук старий, телефон — могло бути займання проводки", — розповідає вона.

Також, каже, з Білопілля місцева релігійна громада привезла і порубала їм дрова, а від людей, з якими познайомилась через соціальні мережі, вони почали отримувати подарунки.

"Матеріальна, моральна допомога, солодощі, одяг, взуття, іграшки дітям, прислали ноутбук, телефон. У мене є телефон", — розповідає вона.

У перший приїзд Суспільного до села сусідка Надії Параскева розповіла, що Надія з дітьми живе тут близько 6 років. Приїхала з Ульянівки. Виховує крім власних дітей, ще й молодшого брата.

"Вона їх забрала сюди, а третій, Андрюша, – тут він і родився, взяла братика свого, мама померла рік тому. Вона забрала з Ульянівки і братика – тепер живе. Мирно, дружно живуть, діти не шкодливі", — говорить вона.

Зараз вони мріють про утеплення будинку та покращення побутових умов, говорить Надія Петто. І через Суспільне вітає своїх благодійників і помічників з прийдешнім Новим роком.

"Хочу, щоб у Новому році всім людям було щастя, здоров’я, тепло, добробут, щоб не хворіли – найголовніше, і завжди їм в житті щастило", — сказала вона.

Автори — Олександра Корецька, Євгеній Абрасімов.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до спільноти у Viber

На початок