Новорічні святкування. Чи зміниться рух транспорту в Миколаєві

Новорічні святкування. Чи зміниться рух транспорту в Миколаєві

Новорічні святкування. Чи зміниться рух транспорту в Миколаєві
Фото: Суспільне Миколаїв

У новорічну ніч у Миколаєві не курсуватиме комунальний транспорт. Водії "Миколаївелектротранс" та "Миколаївпастранс" працюватимуть за звичайним графіком.

Про це кореспондентам Суспільного розповів начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради Дмитро Попов.

"Маршрутні таксі 31 грудня працюють за звичним графіком. 1 і 2 січня — це вихідні дні, транспорт їздитиме за графіком вихідного дня. Тобто трохи менше одиниць, ніж в робочі дні. Вночі транспорт не курсуватиме, тому що не запланували святкових заходів", — розповів Дмитро Попов.

За словами речниці комунального підприємства (КП) "Миколаївелектротранс" Катерини Висоцької, 31 грудня на маршрути міста вийдуть 53 тролейбуси та 41 трамвай. Весь транспорт курсуватиме відповідно до графіка, як у робочий день - до 22:30—22:50.

1 січня 2022 року на маршрути міста вийдуть 30 тролейбусів та 28 трамваїв. Перший тролейбус вийде на маршрут №2 о 5:04. Перший трамвай вийде на маршрут №6 о 5:08. Проте, за словами Катерини Висоцької, до 8:30 ранку кількість одиниць на лініях буде мінімальною, але збільшуватиметься з кожною годиною.

Речниця КП "Миколаївпастранс" Катерина Стоколяс розповіла, що всі автобуси підприємства 31.12.2021—01.01.2022 їздитимуть у звичному режимі, тобто до 22:00—22:30.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок