Квитки та книги купують ужгородці за 1000 гривень, отримані за вакцинацію

Квитки та книги купують ужгородці за 1000 гривень, отримані за вакцинацію

Квитки та книги купують ужгородці за 1000 гривень, отримані за вакцинацію
Суспільне Закарпаття

Близько 20-ти квитків купили станом на 30 грудня глядачі у Закарпатському обласному театрі ляльок за гроші, отримані за вакцинацію. Про це Суспільному розповіла касирка Марина Войтковська. За її словами, почали купляти квитки на вистави минулого тижня.

Ужгородка Оксана Гуляш разом з чоловіком прийшли до каси обласного театру ляльок "Бавка", щоб придбати квитки на виставу. Жінка каже: купила їх за гроші, отримані за вакцинацію.

"Це перше, де я скористалася, — сказала жінка. — Квиток коштує 60 гривень, два виходить 120 гривень, ще залишилося. – Будете на щось ще витрачати? – Так, звісно, на театр і книги. Чудова ідея, чудова нагода, дуже круто, що можна скористатися так: піти в театр, піти на концерт, бо є такі ситуації, коли постійно собі в чомусь відмовляєш, купляєш продукти, купляєш все необхідне для дитини, а тут є така нагода, щоб скористатися і щось приємне зробити для себе й своєї дитини. Я без проблем розрахувалася. Буквально 9 днів пройшло з моменту, коли я оформила заяву, 9 днів пройшло і я отримала свою 1000".

Квитки та книги купують ужгородці за 1000 гривень, отримані за вакцинацію
Суспільне Закарпаття

Касирка Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка" Марина Войтковська каже: відвідувачі почали купувати квитки за 1000 гривень за вакцинацію минулого тижня.

"Приходять, ще не дуже багато, але приходять, — сказала Марина Войтковська. — Питають, тому ми вже починаємо продавати потихеньку квиточки. У мене ще раніше питали, але в нас не було термінала ще, а зараз все добре, тому нехай ідуть до нас і приводять своїх дітей. Ми тільки раді".

Читайте також: 1000 гривень за вакцинацію: як отримати та на що витрачати

Ужгородка Ірина Сов’як за 1000 гривень придбала книги для себе, чоловіка та синів.

"Для мене це було однозначно книги, тому що це та частина витрат, на якій я завжди заощаджую, тобто я купую електронні книги, це дешевше, а тут була класна нагода поповнити свою бібліотеку, тому я відразу обрала книги. Як тільки мені надійшли гроші на карту, а було це близько двох тижнів тому, то я одразу замовила книги для себе, для дітей і для чоловіка. Проблем з оплатою не було".

Ірина розповіла: в перший вечір, коли почали надходити гроші, книжкові сайти "підвисали": "Напевно, через велику кількість людей, котрі приходили й робили замовлення", — додала вона.

Квитки та книги купують ужгородці за 1000 гривень, отримані за вакцинацію
Фото: Уніан (ілюстративне)

Марія Туряниця веде блог про книги. Свою 1000 гривень дівчина також витратила на книжки.

"Мене дуже потішило те, що цю 1000 гривень можна витратити на книги, оскільки я багато читаю і, фактично, кожного місяця найменше 1000 гривень на це витрачаю, — розповіла вона. — Я довго не роздумувала. Перед тим проаналізувала українські видавництва, у кого які цікаві акції й пропозиції і, відштовхуючись від того, зробила свій вибір. Були деякі труднощі, тому що багато людей отримали цю 1000 гривень швидше й замовили багато книжок, тому частини з тих книг, котрі я хотіла, вже не було в наявності, тому довелося знову свій список поновлювати й обирати нові книги. Я їх замовила, але зараз трішки термін доставлення збільшився, я так розумію, що в зв’язку з цим".

Читайте також: Як отримати тисячу гривень за вакцинацію

Також гроші за вакцинацію можна витратити на поїздки залізничним транспортом. На час зйомки пасажирів, котрі придбали квитки таким чином, в Ужгородському залізничному вокзалі не було. Касирка сказала, що квитки за гроші за вакцинацію купують.

Також витратити цю 1000 гривень можна зокрема на квитки в кіно, музеї, театри.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок