Зеленський змінив голову РДА на Рівненщині

Зеленський змінив голову РДА на Рівненщині

Офiцiйно
Зеленський змінив голову РДА на Рівненщині
Анатолій Рижий та Людмила Мариніна/Фото: Facebook

Президент України Володимир Зеленський призначив нового керівника Вараської райдержадміністрації. Ним стала Людмила Мариніна, вона на цій посаді змінила Анатолія Рижого. Відповідні розпорядження опубліковані 29 грудня на офіційному сайті глави держави.

Анатолій Рижий очолив Вараську РДА після останнього етапу реформи децентралізації, коли Зарічненський та Володимирецький райони об’єднали у Вараський. Це було у лютому 2021 року. В розпорядженні Зеленського вказано, що звільнення відбувається на підставі заяви, яку подав сам Рижий.

Нова очільниця РДА Людмила Мариніна є депутаткою обласної ради від “Слуги народу”, з 2019 року працювала на посаді заступниці голови районної адміністрації у сусідньому Сарненському районі. До того майже 15 років була директоркою Цепцевицької ЗОШ.

Вараський район – найменший серед чотирьох за чисельністю населення, там проживає близько 139 тисяч жителів, такі дані наводила влада під час адміністративно-територіальної реформи.

Що відомо

  • Людмила Мариніна стала третьою жінкою, яка очолюватиме районну адміністрацію на Рівненщині. Свого часу на таких посадах були Світлана Ніколіна у Здолбунові та Алла Черній у Млинові.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок