Етап Кубка світу з біатлону в Антгольці відбудеться без глядачів

Етап Кубка світу з біатлону в Антгольці відбудеться без глядачів

Етап Кубка світу з біатлону в Антгольці відбудеться без глядачів
АР

Поки що вболівальників допустили на трибуни тільки на трьох етапах.

Міська влада італійського Антгольца ухвалила рішення проводити етап Кубка світу з біатлону без залучення вболівальників на трибуни. Про це повідомляє пресслужба Кубка світу IBU.

Раніше в Антгольці мали б бути присутні глядачі, однак тепер організатори змагань запустили процес повернення квитків.

Таким чином етап Кубка світу в Італії став уже третім у цьому сезоні, на якому будуть відсутні вболівальники. Раніше про недопуск людей на трибуни заявили організатори гонок в німецькому Обергофі. Також уже відомо, що перша гонка в німецькому Рупольдингу, а саме жіночий спринт, відбудеться за порожніх трибун. Хоча організатори досі "не втрачають надію", що решту старту відвідають у середньому 7500 фанів на день.

Читайте також: Перші біатлонні гонки Кубка світу 2022 року відбудуться без глядачів: що відомо

Уболівальники змогли підтримати спортсменів наживо на етапах Кубка світу у шведському Естерсунді, а також у французькому Ансі.

Що відомо

  • Перший старт 2022 року відбудеться в Обергофі 6-9 січня.
  • Етап Кубка світу з біатлону має відбутись в Антхольці 20-23 січня. Він стане сьомим за ліком у нинішньому сезоні 2021/2022.
  • З моменту початку пандемії у 2020 році в Італії було зафіксовано понад 5,8 млн. випадків зараження коронавірусу. Водночас від COVID-19 померло 137 тисяч осіб.
  • Із жовтня 2021 року в Італії суттєво виріс рівень захворюваності на коронавірус. Так, за даними Worldometer, 28 грудня був зафіксований пік - 78 299 випадків зараження COVID-19 на добу.
  • Суспільне Спорт - офіційний транслятор Кубка світу з біатлону в Україні. Дивіться усі гонки Кубка світу, а також чемпіонату Європи та Юніорського чемпіонату світу з 27 листопада наживо тут.
Читайте також: Санітра готовий продовжити роботу з чоловічою збірною України з біатлону до Олімпіади-2026
На початок