Тернопільські волонтери проводять акцію "Допоможи захиснику України"

Тернопільські волонтери проводять акцію "Допоможи захиснику України"

Тернопільські волонтери проводять акцію "Допоможи захиснику України"
Фото:Андрій Бодак/Суспільне

Домашню консервацію, крупи, солодощі та малюнки зібрали для бійців російсько-української війни учні та вчителі Великоглибочецької школи Білецької громади. Це акція "Допоможи захиснику України". Про це Суспільному розповіла директорка школи Оксана Комарницька. Сьогодні пакунки передали волонтерам, які повезуть їх у зону проведення бойових дій. Отримають подарунки від школярів українські захисники напередодні Різдва.

Десятикласник Великоглибочецької школи Даниїл Стефура розповів, що вдалося назбирати для українських захисників:

"До акції долучилися учні всіх класів. Зібрали смаколики, закрутки, щоб наші захисники повноцінно харчувалися. Зібрали засоби гігієни, цукерки і різні солодощі", – каже Стефура.

Окрім продуктів, бійцям передали малюнки, які намалювали молодші школярі. Софія Безкоровайна каже, що старшокласники написали воїнам листа:

"Ми щиро дякуємо за те, що захищаєте наш край. Дякуємо за мирне небо над головою, спокій в наших серцях і можливість жити. Завжди в непростих для нас ситуаціях України ви мужньо боронили мир, свободу і незалежність України. Не втрачайте надію на перемогу і ніколи не здавайтесь. Ми бажаємо вам здоров’я і найбільше сил. Щира подяка всім, хто боронив нашу землю і зараз боронить мир. Всім хто носить звання захисника України".

Тернопільські волонтери проводять акцію "Допоможи захиснику України"
Учні Великоглибочецької школи збирають допомогу. Фото:Андрій Бодак/Суспільне

За словами директорки Оксани Комарницької, продукти збирали впродовж трьох тижнів. Таку акцію в школі організовують сьомий рік поспіль.

"Благодійні акції проводилися для того, щоб зібрати продукти, закупити, передати листівки, засоби гігієни для наших бійців", – каже Комарницький.

Забрати пакунки приїхали тернопільські волонтери, які й повезуть допомогу на схід. Отримають все бійці напередодні Різдва. Про це розповів волонтер Володимир Мосейко.

"Зібрали вареники, салат, варення, мед, кава, чай нашим хлопцям. Зараз зимою це дуже потрібно. Сало, закрутки, огірочки. Все, що потребує солдат. Це дуже важливо в наш час, коли Росія лякає нас збройною агресією, ми мусимо показати, що люди, особливо діти, дуже підтримують наших воїнів. Щоби не сталося, ми підтримували, підтримуємо і будем підтримувати нашу армію, бо їх сильно любимо, шануємо та поважаємо", – каже Мосейко.

Тернопільські волонтери проводять акцію "Допоможи захиснику України"
Волонтер Володимир Мосейко. Фото:Андрій Бодак/Суспільне

Володимир Мосейко розповів, допомогу на схід для бійців цього року збирають 22 раз.

Що відомо

  • На Тернопільщині учні передали військовим маскувальну сітку
На початок